Kahve Falında Pelikan Kuşu Görmek

Kahve falında pelikan kuşu görmek, beklentilerin gerçek olması şeklinde yorumlanır. Bu sembolün anlamı, bu aralar senin için oldukça önemli olan bir haberi bekliyor olduğuna işaret etmektedir. Falına bakılan kişi için bu kadar önemli olan bir haberi beklerken arkadaşından gelen bir mesaj ile de aniden kalbin yerinden çıkacak kadar da seni etkileyecek olabilir. Ancak baktığın zaman o kadar kötü olacaksın ki beklediğin haber yerine sana saçma ve sapan bir şey gelmesinden dolayı da büyük üzüntüler yaşayacaksın. Arkadaşına bu durum için tepki almak yerine onun sadece senin ile ilgilenmek istiyor olduğunu görürsen bu şekilde bir nebze de kendini mutlu edebilirsin.

Yakın zamanda senin içinin ana etkisi olan devlet kapısından bir büyük ile tanışacaksın ve kendine o kadar güzel bir kapı açılmasına etki edeceksin. Bu sayede sen de oldukça mutlu olan zaman dilimlerine sahip olacaksın demektir.

Falda pelikan kuşu görmek, aynı zamanda senin karşına çıkacak ve daha çok hayatın her alanında olmak için çaba sarf eden insanların var olduğunu da gösterir. Sen her ne kadar daha çok erken ben hayatıma kimseyi almak istemiyorum diye düşünüyor olsan da işte o kadar mutlu olacaksın. Ayrıca o kişi senin hayatına girince sen de keşke demek yerine iyi ki diyeceğin günleri de yaşayacaksın. O kişi adeta sana küçük bir çocuk gibi davranıyor olabilir. Hatta öyle bakıyor olmasından dolayı da sen de oldukça mutlu olabileceksin.

Kahve tabağında pelikanın anlamı, hane içerisinde sorunların sona ermesi ve daha anlayışlı olmanız, uzlaşmanız demektir. Uzun süredir canınızı sıkan bir konu varsa, artık çözüm için biri ile masaya oturabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.