Kahve Falında Su Testisi Görmek

Kahve falında su testisi görmek, çok hayırlı bir semboldür ve evliliği müjdeler. Bu sembol oldukça güzel bir gelin olmak için artık yaşının gelmiş ve hatta geçmek üzere olduğun bile işaret eder. Falına bakılan kişi yaşı ile de fiziği ile de hem de zekası ile o kadar tüm dikkatleri rahatlık ile üzerine çekebilir. Ancak artık kendi için evlilik yaşının gelmiş olduğuna inanıyor olmasından dolayı da gelen kısmetleri artık değerlendirmeyi düşünebilir. Aslında yaşınız pek de geçmiyor olabilir. Fakat yine de size gelecek olan kısmetler arasında da sana ait olan o kadar değerli kısmetler var ki sen de onlar ile olmayı denersen işte o an oldukça da başarılı olan bir insan olabileceksin.

Her şeyin ile bu kadar güzel ve gösterişli bir bayan olmandan dolayı da hem şuan hem de gelecek olan hayatında tüm önemli olan anlar da seni bekliyor. Sizler için muhteşem olan hayatları artık sizlerin de yaşamak için fırsatları yakalıyor olduğunuzu gösterir. Etrafınızda sizlerin mutlu olması için her an çaba gösteren bireylerin olması da sizlerin hayatında her şeyin daha çok yolunda gitmesi için olanakları sizlere sunmaktadır.

Şu günlerde karşınıza çıkacak olan ve gerçekten aşkı tadacak olduğunuz kişiyi de göstermesi ile birlikte işte artık her şey istediğiniz gibi sizlerin yanında yer alacaktır. Aşkı ve sevgiyi tam anlamı ile sizlere tattıracak olan bu kişi de her ne kadar fark bile etmeseniz sizlere o kadar yakın duruyor ki elinizi uzatsanız tutacak kadar yakınınızda diyebiliriz.

Falda su testisi görmek, aynı zamanda falına bakılan kişinin bu ara uzun olan bir yolculuğa çıkacak olduğunu fakat yine de o yolda pek de mutlu olamayacak olduğuna işaret etmektedir. Sen de bu yolların senin için olan güzel yanlarını görmek yerine yorucu kısmını görmeyi denersen tabi ki de mutlu olamayacağın için de hayatın sana ait olan güzel taraflarını pek de değerlendiremeyeceksin.

Her şey senin ellerinde olan bir durum iken sen de bu kadar kötü olmayı pek tercih etme. Sadece aşkı da değil bir yandan da sizlere eğitim alanında gelecek olan başarıları işaret etmektedir. Sizler bu ara eğitim alanı ile ilgili birçok çalışmaya başladınız ve bunların da kısa sürede sizler için oldukça hayırlı olan sonuçların da gelmek üzere olduğunu göstermektedir. Biraz daha sabreder ve çok daha mantıklı bir şekilde her şeye yaklaşırsanız, işte her şey o zaman sizlere çok yakın olacaksınız demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.