Kahve Falında Çift Başlı At Görmek

Kahve falında çift başlı at görmek, yakın çevrende bazı insanların sen, hayal kırıklığına uğratması anlamına gelir. Bu sembolün anlamı, sen her ne kadar çevrende olan insanlara oldukça güzel bir şekilde yaklaşıyor olsan da aynı şekilde yaklaşmayabilirler. Hatta onlar tarafından aynı şekilde karşılanmıyor olmandan dolayı da oldukça üzüleceksin. İnsanların yapılarında olarak bazen oldukça iyi olabilirken, ancak bazen de bu çift başlı at gibi iki yüzlü de olabilirler. Sen de insanların sana karşı olan bu durumlarına karşı oldukça üzülmeyi bırakmalısın. Bunun yerine daha da çok kendin için iyi olan pozitif yönleri ile uğraşmayı da tercih etmelisin.

Öncelikle kendine değer vermeli ve yakın çevreni gözden geçirmelisin. Eğer sen de böyle şeyler ile olmayı tercih edersen, işte o zaman boş işler ile uğraşmak yerine kendin için en iyi olan şeylerle de bir arada olabileceksin. Senin için yapılacak olan bir sürpriz ile de öyle mutlu olacaksın. Hayatında kötü olan insanlar kadar iyi insanların da olmasından dolayı oldukça da mutlu olabileceksin.

Falda çift başlı at görmek, aynı zamanda sana gelecek olan iki ya da belki daha da fazla olan kısmetleri gösterir. Bunun yanı sıra tüm bunlar arasında seçim yaparken oldukça mantıklı bir şekilde ilerlemeyi tercih etmen gerekiyor. Bunun nedeni öyle bir şeysin ki, sen o kişileri her ne kadar ince eleyip sık dokumayı tercih etmelisin. İşte o zaman göreceksin ki hayatını birleştirmek amacı ile alacağın kişi ile de oldukça mutlu olabileceksin.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinde istemediğiniz bir konuya sonunda baş kaldırmanız demektir. Size kimse istemediğiniz bir şeyi yaptıramayacak. Hatta tam tersi tepkininizi göstermeniz fayda sağlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.