Kahve Falında Saksağan Görmek

Kahve falında saksağan görmek, bazı şeylerin önündeki engelin aslında falına bakılan kişi olduğuna yorumlanır. Bu sembol senin için daha çok en güzel olan olayların kısa süre içerisinde gelecek olmasına rağmen sen kendi hayatın ile ilgilenmeyi tercih etmek yerine daha çok başkalarının hayatı ile ilgilenmeyi tercih ediyor olabilirsiniz. Fakat böyle olmandan dolayı pek de başarı ve güzel olayların gelemiyor olduğuna işaret etmektedir. İnsanlara böyle hak etmedikleri değeri verir ve onlar için bu kadar uğraşmayı kendine dert ederseniz, tabi onlar yüzünden sen de bu kadar güzel olan şeylerden uzak kalırsın. Aynı zamanda her şeyden de istemeden de olsa mahrum kalırsın.

Her şey kadar güzel olan bir hayata sahip iken artık insanların sana olan yaklaşımlarından uzak kalmayı sen de denemelisin. Bunun için de ellerin arasında gelen her şeyi yapmalısın. Bu hayatta sana yaklaşan her insan aslında iyi amaçlar ile değil de daha çok çıkar amacı ile geldiklerini görürsen pek de mutlu olamazsın denilebilir.

Falda saksağan görmek, aynı zamanda senin için olan iyi haberleri de işaret eder iken senin biraz da sosyal olan hayatına artık biraz ara vermen gerekiyor olduğuna da gösterir. Çok sosyalken kendine aslında o kadar çok zarar veriyorsun ki bunu eğer bir fark edebilirsen, bu sayede kısa süre içerisinde hem maddi hem de manevi anlamlarda da kendini oldukça rahat ve güçlü bir şekilde toplayabilecek olduğuna da yorumlanır. Sen de etrafı artık görmelisin ve bir şeyler yapmalısın.

Kahve tabağında saksağanın anlamı, artık yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar almak demektir. Bir şeyler yapmak için bir hayli çaba göstermen gerekse de bir yerden başlaman gerekiyor. Bu sayede bazı şeyler için pişmanlık duyulmaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.