Kahve Falında Sırtı Dönmüş Adam Görmek

Kahve falında sırtı dönmüş adam görmek, bir süredir size dargın olan ve bunu bir türlü size açıklayamayan, ancak içten içe de kırgın olan birini simgeler. Bu aileden ya da yakın çevreden biri olabilir. Farkında olmadan birinin kalbini sözleriniz ya da davranışlarınız ile kırmış olabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizde bulan birinin size anlatmak istediği birtakım şeylerin olduğunu gösterir. Fakat bunu yapmak için bir türlü cesaretini toplayamıyor olabilir. Yakın bir akraba  veya  ilgi duyduğunuz kişi de sizinle bir şeyler konuşmak isteyebilir.

Falda  sırtı dönük adam çıkması, ayrıca yakın bir zaman içinde alacağınız önemli bir havadise yorumlanır. Bu alacağınız haberler sizi mutlu etse de bazı şüpheleriniz olabilir. Özellikle yakın zamanda bir süredir görüşmediğiniz ya da küs olduğunuz birinden haber almanız söz konusu olabilir. Bu kişinin sizle tekrar bağlantı kurması sizi şaşırtabilir. Ancak size zeytin dalı uzatan birini geri çevirmek yerine ilişkinizi kurtarabilirsiniz.

Falda sırtı dönmüş adam görmek, aynı zamanda hayatınızda açacağınız tertemiz sayfaya yorumlanır. Geçmişe bir perde çekerek, arkanıza bakmadan geleceğe odaklanabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden başka bir mekana taşınma kararı alabilirsiniz. Ya da tüm emeklerinizin karşılığını alacağınıza yorumlanır. Geçmişte yapılan hatalar geride kalacak ve gelecek önemli olacak. Hayatınızda otoriter yapıya sahip olan kişilerin baskısından kurtulacaksınız. Bunun yerine kendi kararlarınız doğrultusunda hareket ederek, hayatınızda yeniden söz sahibi olabilirsiniz. Çoğu zaman otoriter olan bu kişilerin hiçbir biçimde size bir zararının olmayacağına da yorumlanır. Bunun tam tersine iş ya da eğitim hayatınızda daha yüksek bir mertebeye gelmenizde size yardımcı olmaları da mümkündür. Ancak baskıdan kurtulabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, tarifi imkansız bir acı saklıyor olduğunuzu simgeler. Bunu aile dahil herkesten gizliyor olabilirsiniz. Özellikle geçmişte yaşadıkların geleceğini etkiliyor olabilir. Fakat alacağın destek sayesinde bu kötü süreci en kısa sürede atlatman mümkün olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.