Kahve Falında Goril Görmek

Kahve falında goril görmek, hayatınızda bir insanın sizi maddi ve manevi yönden destekleyerek, aynı zamanda her türlü kötülükten koruması anlamına gelir. Fakat bu kişiden herkes çekiniyor olabilir. Hayatınızdaki bu güçlü kişi sadece bedenen değil, aynı zamanda sahip olduğu statü anlamında da güçlü biri olabilir. Eğer başarmakta zorlandığınız bir konu varsa, bunda size torpil yapılması da söz konusudur. Özellikle uzun zamandır iş başvurusu yapıyorsanız, müjdeli haber yakında gelecek. Fakat sizi kabul etmeyen büyük bir firmaya yerleşmeniz konusunda hem maddi yönden, hem de statü anlamında birinden yardım alacaksınız. Oldukça iyi bir konumda bulunan biri tarafından destek görebilirsiniz. Bu sayede güzel bir işi alabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol özellikle devlet işinde çalışmak isteyenler için memurluk sınavı gibi sınavlardan başarılı sonuçlar almak olarak yorumlanır. Yeni bir iş kurmak gibi bir hayaliniz varsa birinin desteği ile bu hayalinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Ancak yeterli maddi güce sahip değilseniz, yine parasal anlamda da biri size destek olabilir.

Falda goril görmek, uzun süredir hak ettiğinizi düşündüğünüz ve de bir türlü size nasip olmayan bir konuda güzel haberler almak demektir. Özellikle uzak biri sayesinde istediğiniz noktalara ulaşabilirsiniz. Fakat bu başarı birinin size destek olması ile olacaktır. Eğer eğitiminiz devam ediyorsa, daha iyi okullarda eğitim almanız söz konusu olabilir ve burs alınabilir. Ayrıca  iyi dereceler elde etmeniz için çok uzak bir akrabanız veya yeni tanıdığınız biri sayesinde hedeflerinizi yükseltebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, hane içerisinden birinin sizi her zaman koruyarak, isteklerinizin gerçekleşmesinde öncü olması anlamına gelir. Sevdiğiniz insan da size bazı dileklerinizin gerçekleşmesinde gereken desteği sağlayabilir. Bu sembol falda genellikle gücü, kudreti, yüksek noktaları temsil eder. Uzun bir zamanda da olsa sizin de böyle bir noktada olacağınız anlamına gelir. Tabi bunun için güçlü insanların desteği gerekecek. Bugün yaptığınız yatırımlar, gösterdiğiniz çabalar ve verdiğiniz emekler yakında karşınıza çıkacaktır. Bir süre sonra size yüksek statü, para ve güç olarak geri döneceklerine şahit olabilirsiniz. Bu süreçte, şu anda bu konumda olan kişilerden büyük yardımlar almanız faydalı olabilir. Bu sebeple yardım taleplerine olumlu bakmanız son derece faydalı olabilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status