Kahve Falında Klima Görmek

Kahve falında klima görmek, sizi üzen ve üzerinizde baskı kurmaya çalışan bir insana yorumlanır. Mesleki yaşantınzıda da baskıcı biri yüzünden zor bir süreç atlatılabilir. Çalışma hayatında bunaldığınız ve sıkıldığınız dönemlerde ani kararlar almamaya gayret edin. Yoksa alınan bu kararlar veya sarf edilen laflar sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Çevreniz ile yaşadığınız kısa süreli sürtüşmeyi daha fazla uzatmamaya gayret edin ve geleceğe taşımayın. Bu dönemde karşınıza çok avantajlı iş fırsatları çıkabilir ve bazı insanlar sizin değerinizi anlayabilir. Maddi ve manevi olarak zor bir süreçten geçip rahata erebilirsiniz. Ancak acele etmeden çok temkinli adımlar atmanızda fayda var.

Falda klima görmek, iş ya da eğitim hayatınızda kötü ve zor günleri geride bırakacağınıza yorumlanır. Özel hayatınızda da güzel bir geleceğe yelken açacağınızı gösterir. Sevgi dolu bir aile yaşantısına sahip olabilirsiniz ve hayal ettiğiniz gibi dostluklar kurulabilir. Çok seveceğiniz biri ile tanışarak ileride evlilik planları kurabilirsiniz. Fakat birlikteliğiniz zorlu yollardan geçebilir ve aileler hemen onay vermeyebilirler.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, geçmişe dayalı bir özlemin olmasına yorumlanır. Bu birine karşı özlem olabilir. Biten bir ilişkiden sonra da duyulan pişmanlıklar ve özlemler olabilir. Görüşmediğiniz bazı arkadaşlarınız varsa yeniden görüşme kararı alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.