Kahve Falında Kedi Görmek

Kahve falında kedi görmek, hem olumlu hem de olumsuz anlamlara geldiği için yanındaki semboller de önemlidir. Genellikle kedi figürü falda nankör bir insanı simgeler. Bu kişiye siz çok fazla iyilik yapmış olsanız dahi karşılığında işiniz düştüğünde size yardımını esirgeyebilir ve sizi büyük hayal kırıklığına uğratabilir. Dost sandığınız bir insandan göreceğiniz bu nankör davranış yüzünden aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Kahve falında beyaz kedi görmek ise, iyi niyetli bir insanın sizin iyiliklerinize karşılık vereceğine ve müjdeler getireceğine yorumlanır. Mesela iş arayan kişilere yakın çevresinden biri iş bulabilir. Ya da başka bir konuda size referans olabilir, aracı olarak bir işinizin çözülmesini sağlayabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibinin kendisini dinleyen ve çok iyi anlayan biri ile tanışmasını işaret eder. Bu kişi kimi zaman bir dost, kimi zaman da bir sevgili olarak yanınızda yer alabilir. Bu durum fal fincanında kedi sembolünün etrafında görülen simgelere göre de farklı anlamlara gelebilir. Mesela kedinin etrafında benekler, kalpler veya kuşlar varsa bu kişi bir sevgili olacağını ve aşk hayatında mutluluğu müjdeler.

Ruya tabir

Eğer kedi sembolünün etrafında bir insan varsa, tanışılacak kişi çok iyi bir dost olacaktır. Bazı fal yorumcularına göre de nankör bir hayvan olan kedi, dolayısı ile kötülük gelecek nankör bir arkadaşı temsil eder. Falına bakılan kişinin yakın çevresindeki arkadaşlarına dikkat etmesi hayırlı olabilir.

Kahve falında kedi görmek, aynı zamanda fal sahibinin karakteri hakkında bilgi verir. Falına bakılan kişi son derece şanslıdır. Hatta hayatta istediklerini elde etmekte sıkıntı çekmeyeceğini müjdeler. Hem akademik hem de kariyer açısından geleceği parlak oluyor. Bu şansını değerlendirmesini iyi bildiği takdirde, ayrıca stratejik zekası ile kendisinden çokça bahsettirebilir.

Aşk hayatında aynı şansa sahip olamayabilir ve doğru insanı bulmakta zorluk yaşayabilir. Sebebi de bencil ve aç gözlü birilerinin hayatına girmesi olabilir. Özellikle sizinle imkanlarınız yüzünden görüşmek isteyen çıkar sahibi olan kişiler olabilir.

Fincanın ortasında bu sembol çıkarsa, ruhunuzun sakinleşmesine ihtiyacınız olduğunu gösterir. Daha azına kanaat etmeden, daha çoğunu elde edemeyeceğinizi anlamanız gerekebilir. Özellikle özel hayatınızdaki gel gitler yüzünden oldukça tepki alabilirsiniz. Eğer böyle devam ederse bazı kişilerle aranızın açılması kaçınılmaz olacak. Bu sebeple biraz sakinleşmeye ihtiyacınız olabilir. Ne istediğinize karar vermeniz çok önemli olacak.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, haneden birinin desteği ile kazancın artması ve yeni iş fırsatları yakalamak olarak yorumlanır. Eğer evliyseniz eşinizin de meslek hayatında müjdeli haberler gelebilir. Belki daha iyi bir işe geçerek daha fazla kazanç sağlayabilir. Ev içinde huzur ve refah artarak, bolluk ve bereket çoğalabilir. Hanede bir süre önce borç verdiğiniz biri de yakında borcunu ödeyebilir. Hatta unuttuğunuz bir borç da elinize geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.