Kahve Falında Çift Başlı Hayvan Görmek

Kahve falında çift başlı hayvan görmek, çok büyük zorlukların üstesinden gelerek, ardından şansınızın yeniden dönmesi demektir. Artık talih sizden yana olacak. Sıkıntıları geride bırakarak daha güzel bir hayat yaşamak ve daha iyi  olanaklara sahip olmak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Bu çabanız ve azminiz ile birlikte bir şeylerin yolunda gitmeye başlaması ve eski kötü günleri geride bırakmak sizi umutlandıracak. Artık o kötü günlerin geride kalması ile birlikte kendi hayatınıza ve isteklerinize de odaklanabilirsiniz. Özellikle kötü niyetli insanların sizden uzak durması ile birlikte huzur artacaktır.

Falda çıkan bu sembol sizin sadece sabır ve sükunet ile hareket etmeyi tercih ederek sonunda da ödülü alacağınıza yorumlanır. Ayrıca hiç pes etmeyen bir insan olduğuna da işaret etmektedir. Etrafında, özellikle da sosyal çevrende sana karşı o kadar iki yüzlü olan insanlar var ki hayret ediyorsun. Bunların farkında olsan da yüzlerine vurmak istemiyorsun. Senin oldukça zeki oluşundan dolayı da sana zarar veremeyecekler. Sen hayatın boyunca hem bu kadar sakin hem de bu kadar zeki davranarak tüm tehlikeleri önlemeyi başaracaksın.

Falda çift başlı hayvan görmek, iki yüzlü bir insandan gelecek zarardan kurtulmak şeklinde de yorumlanır. Bu kişi bazen sana iyi davranıyor olsa da, bazen de tam tersi çok kötü davranışlarda bulunuyor olabilir. Bu dengesiz durumu seni üzse de artık önlemini alabilirsin. Bazı dedikoducu ya da kötü niyetli insanları çevrene yaklaştırmayarak en iyisini yapacaksın.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, azimli ve kararlı oluşun, dik duruşunla her türlü sorunun üstesinden kolayca geleceğine yorumlanır. Hatta hane içerisinde gücün ve azmin ile takdir edilebilirsin. İnsanlar senin zorlukların üstesinden gelmeni gerçekten de takdir edebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.