Kahve Falında Elleri Havada İnsan Görmek

Kahve falında elleri havada insan görmek, yakın çevrenizde gerçekten de size ihtiyacı olan birilerinin sizden yardım talep edeceği anlamına gelir. Sevdiklerinize destek vererek ve onların kötü günlerinde yanında olarak, çok büyük iyiliğiniz dokunabilir. Maddi ya da manevi olarak vereceğiniz destek ile birlikte sevenleriniz çoğalacak. İnsanlar hakkınızda hoş şeyler söyleyecekler. Ancak kimin yardıma ihtiyacı olduğunu sizin anlamanız gerekebilir. Size yakın biri olsa da bir türlü sizden yardım isteyemiyor, çekiniyor olabilir.

Falda çıkan bu sembol, çok sosyal biri olduğuna ya da yakında sosyal ortamlarda fazlasıyla bulunacağına da yorumlanır. Arkadaş çevrende yeni insanlar ile tanışabilir, yeni dostluklar edinebilir ve onlarla birlikte güzel ortaklıklar içerisinde de olabilirsin. Özellikle iş hayatında tanışacağın yeni insanlar sana gerçekten faydalı olabilir.

Falda elleri havada insan görmek, çevrende pek de iyi niyetli olmayan insanlara işaret edebilir. Sana oldukça iyi görünüp arkandan sadece planlar kuran bir kişi olabilir. Sen her ne kadar bunların pek farkına varamıyor olsan da çevrene düzgün bir şekilde bakman gerekir. etrafında dost görünümlü olan o düşmanlarının farkına varabilirsin. Bu sayede sen de onlardan kendini rahat bir şekilde koruyabilirsin. Yoksa sana zararları dokunacak.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sorumluluklardan bıktığına ve artık sadece kendi isteklerin için bir şeyler yapmak istediğine yorumlanır. Ailene karşı sorumlulukların artık sana çok fazla geliyor olabilir. Ya da aile bireylerinin bencil davranışları da seni maddi ya da manevi yönden bir hayli yıpratmış olabilir. Bir şeylerin değişmesini istiyor olabilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.