Kahve Falında Gemi Çapası Görmek

Kahve falında gemi çapası görmek, deniz yolculuğu yapmak ve deniz aşırı bir yere giderek bir süre orada kalmak şeklinde yorumlanır. Bu gitmek istediğiniz yer için öncesinde çevrenizi, ailenizi ikna etmeniz gerekebilir. Bir süreliğine tatile de çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizle deniz aşırı bir yolculuk planınız varsa, yakında bu gerçek olabilir. Ya da gemi yolculuğu yapmak içinizi ferahlatır. Belki bu yolculukta karşınıza çok büyük fırsatlar çıkabilir. Hatta bu yolculukta tanışacağınız biri ile uzun süreli dostluk kurmanız olasıdır.

Falda çıkan bu sembol, ayrıca size uzak yollara ait olan yolların olduğunu gösterir. Her ne kadar gitmek istemiyor olsan da gitmek zorunda kalabilirsin. Sen bu yollara her ne kadar çıkmak istemiyor olabilirsin. Elinden geldiği kadar gitmemek için çabalıyor olsan da faydası olmayacak. Ancak öyle ki bu yolculuğa çıktıktan sonra da tam tersi memnun olabilir, hatta iyi ki çıktığını söyleyebilirsin. Bazı ön yargılarını aşmanda da faydası olabilir. Gideceğin yerde göreceğin kişiler hayal ettiğinden çok daha iyi olabilirler. Ya da sana karşı tutumları daha iyi olabilir ve daha güzel olanaklara sahip olabilirsin.

Falda gemi çapası görmek, hayatına girecek olan kişinin seni pek çok anlamda bir hayli şaşırtması ve bu kişi karşısında hayrete düşmen demektir. Bu kişi sen istemesen bile senin hayatına öyle etkili bir şekilde yerleşecek ki sen bile ne ara oldu anlamakta güçlük çekebilirsin. Hayatının aşkı ve en değerli yanı olmak için oldukça çaba sarf edebilir. Bu kişi sana duygularını açarak her an yanında bulunmaya çaba gösterebilir. Göreceksin ki adeta seni dünyanın en mutlu olan insanı olman için de tüm çabaları sarf edecek.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinden deniz aşırı bir yerde yaşayan akrabalarının bir süreliğine sana misafirliğe gelmesi demektir. Hatta sen de misafir olarak gidebilirsin. Ve bir süre akrabalarının yanında kalman gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.