Kahve Falında Kaktüs Görmek

Kahve falında kaktüs görmek, her türlü negatif olay ve kişiden uzak durmanın en hayırlısı olacağı yönünde sizleri uyarır. Özellikle son zamanlarda kötü enerjinin etrafınızda olduğunu gösterir. Ancak  bu enerjiyi bir şekilde uzak tutabilirsiniz, yeter ki pozitif olun. Bunun için kendiniz ve sevdikleriniz etrafına manevi bir duvar örmeniz olasıdır. İçeri kimseyi almıyor ve kimseye kolay kolay güvenmiyorsunuz. Ancak aileniz sizinle aynı fikirde olmayabilir. Bu koruyucu tavrınız, sizin deyiminizle, sizin kadar tedbirli davranmamaları sizi sinirlendiriyor. Halbuki sizin tek istediğiniz onların güvenliği ve daha fazla canınızın yanmaması. Ancak böyle olsa da aslında onlara fazla baskı yaptığınızın da farkına varmalısınız. Bu durumu inatla görmemeyi seçerseniz, siz farkında bile olmadan içeride tuttuklarınızı da kaybedebilirsiniz.

Falda kaktüs görmek, ikili ilişkilerde bazı can sıkıcı ufak tefek sorunlar yüzünden canınızın sıkılması anlamına da gelir. Özellikle işiteceğiniz bazı sözler canınızı yakabilir. Ayrıca sevdiklerinize yaptığınız baskının ve aşırı koruyucu tavırların da farkına varmalısınız. Yine de bunu anlamanız sancılı bir süreç olabilir. Çünkü etrafınız sizi anlamakta güçlük çekiyor ve sizde onlarla uzlaşmakta zorlanıyorsunuz. Onların gözünde fazla abartan, içine kapanık, hayalperest bir insan olabilirsiniz. Yine de aksini ispatlamak yine sizin elinizde olacaktır.

Bazı konularda insanlar hakkınızda yanlış düşünüyor olabilirler. Ancak dizginleri ele almanın vakti geldi de geçiyor denilebilir. Sizin böyle devam edeceğinize inananlara inat, aksini ispat edebilirsiniz. Etrafınıza, özellikle yakın çevrenize güçlü bir karakter olduğunuzu gösterip, onları şaşırtabilir ve yardımcı olabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembolün bir diğer anlamı da uzun bir ilişki içerisinde olanlar için beklediğin teklif geliyor demektir. Üç vakte kadar evlilik adımları atılabilir. Bu karar hayatının köklü değişimine sebep olacaktır. Artık hayırlı bir işe girişiyorsun ve bu karar huzur mutluluk getirecek. Aileniz de mutlu edecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.