Kahve Falında Kazık Görmek

Kahve falında kazık görmek, dostunuzun olduğu kadar düşmanınızın da olması ve bazı gizli düşmanların gün yüzüne çıkması, ancak sizi zarara uğrattıkları zaman bunu anlamanız şeklinde yorumlanabilir. Tez zamanda sizi zor duruma düşürecek kişilerin olduğunu gösterir. Bu kişilerin tuzaklarına düşmemek yine kendi elinizde olduğu anlamına gelir. Ancak kıskançlıklarınız yüzünden aile hayatınızda da zor duruma düşmeniz söz konusu olabilir.

Falda çıkan bu sembol ilişkilerde aldatma ve güven sorunlarına da yorumlanır. Mesela evliyseniz eşinizi aşırı kıskanarak onu bunaltıyor  olabilirsiniz. Hatta aşırıya kaçtığınız zamanların farkına bile varmıyor ve kırıyor olabilirsiniz. Aile içinde söz sahibi olmanız ve sizden başka karar verici en üst makam olmaması sebebi ile sorumluluklar artabilir. Bu durum sizi ailevi kararlar alınırken zor duruma düşürmektedir. Her ne kadar söz hakkınız olsa da, sorumlulukların fazlalılığı kafanızı karıştırabilir.

Falda kazık görmek, iş hayatında yeniden aktif olmaktır. Ancak ticari ilişkilerde dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Büyük ticari ilişkilerde pek şanslı olmasınız da, ufak sorunlar ile atlatabilirsiniz. Bazı kritik hesaplamalar ile işe hakim olmanız çoğu kişi tarafından takdirle karşılanabilir. Ticarette ortak olmamanız sizin her zaman daha fazla kazanmanız anlamına gelir. Bu sebeple de ortak işlerde kayıp yaşamanız sizi daha fazla üzecektir. Ortaklıklarda temkinli olun. Yoksa bu nedenle ticarete atılırken ve ticari imza atarken bir kez daha düşünüp karar vermeniz gerekir. Size güvenen ve sizinle çalışmak isteyen herkese kapınız açık olabilir. Ancak ihanete uğramamak için bir o kadar da uyanık olmalısınız.

Kahve tabağında çıkan bu sembol, birkaç yıl önce verdiğiniz yanlış bir kararın zararlarını bu hafta içerisinde fazlasıyla çekecek olduğunuzu gösterir. Hane içerisinden görüşmek istemediğiniz insanların bu ara burnunuzun dibinde bitmesi de ekstra gerginlik verecek. Ancak şerrin içerisindeki hayrı görmeye çalışmalısınız. Çünkü bu ara yaşadıklarınız size gerçek dostlarınızın değerini bir kez daha kanıtlamış olacak ve kıymet bilmenizi sağlayacak. Başınız sıkıştığı zaman gideceğiniz kapılar olması maddi ve manevi yönden sizi huzurlu hissettirir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.