Kahve Falında Deve Kuşu Görmek

Kahve falında deve kuşu görmek, sizin bir şeylerde demenizden çekinen bir insana yorumlanır. Çevrenizde bir derdi olan ancak bu derdini bir türlü size anlatamayan ve bundan korkan birileri olabilir. İş yerinizde veya ailenizde derdi olan biri varsa o kişi kendini belli eder. Sizi ağzını arayıp derdini öğrenmeniz gerekebilir. Kulağınıza da birileri hakkında olumsuz şeyler gelebilir ve bazı insanların sakladığı sırlarını öğrenebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibinin arayışta olduğu bir konuda çözüm bulmasına yorumlanır. Çeşitli yollar deneyerek bazı sorunlarınızı çözebilirsiniz. Uzun uğraşlar sonunda bazı engeller aşılır ve her şeyin hayırlısı olur. Bazı yorumculara göre ise yaşadığı sıkıntılar sonucunda içine kapanmaya ve herkesten uzak durmaya yorumlanır. Hiç kimse ile konuşmak istemeyen dertli biri de olabilir. Eğer fal fincanının dibinde başını toprağa gömen bir deve kuşu sembolü varsa, yalnızlıktan kurtulmak demektir.

Falda deve kuşu görmek, bazı yorumculara göre ise fal sahibinin ağzından çıkacak düşüncesizce bir sözden birisini kırmak demektir. Söylenen boş bir laf yüzünden çok utanabilir ve çevrenize karşı çok mahcup bir durumda kalabilirsiniz. Bu durumu nasıl telafi edeceğini düşünüp içinize kapanabilirsiniz. Eğer sevdiklerinize karşı bir hatanız olduysa da onların gönlünü yakında yeniden geri kazanabilirsiniz.

Kahve Falında Büyük Deve Kuşu Görmek

Bu fal uğurlu haberler geleceğinin müjdecisidir. Sadece bir kaç iyi haber ile bütün keyfiniz neşeniz yeniden yerine gelebilir. Fal sahibini oldukça keyifli günler beklemektedir.

Kahve Falında Deve Kuşu Üstünde İnsan Görmek

Sizin iyi niyetinizi suistimal eden birine karşı dikkat etmeye yorumlanır. Yakında birilerine verdiğiniz sözleri tutabilir ve yakınlarını mutlu edebilirsiniz. Aileniz ve çevrenizde insanların sizinle gurur duyacağı önemli bir olay da olabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde küslük kırgınlığın bitmesine yorumlanır. İçten içe kırgın olduğunuz biri gelir gönlünüzü geri kazanır. İçerlediğiniz bir laf varsa yanlış anladığınız ortaya çıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.