Kahve Falında Akrep Görmek

Kahve falında akrep görmek, üzerinizdeki şanssızlığın sona ermesine ve yeniden çok şanslı uğurlu olmaya yorumlanır. Kişi büyük bir tehlike veya kazadan da son anda kurtulur. Zamanında yapılan yanlış seçimleri kısa sürede telafi edebilirsiniz. Eğer çevrenizde sizinle uğraşan kişiler varsa hiçbir zararları dokunamazlar. Sizi üzmeye çalışan kişiler kendileri çok zor duruma düşebilirler. Size yapmak istedikleri kötülükler kendi başlarına gelir.

Falda akrep görmek, ayrıca size iyilik yapmak isteyen birine yorumlanır. Yakın çevrenizde bir konuda büyük bir hayrı dokunacak bir arkadaşınız olabilir. Bir yakınız da size içinden gelerek bir iyilikte faydada bulunabilir. Bu iyilikler hiçbir karşılık beklemeden olur. Üzerinize atılan büyük bir iftira varsa bu iftiradan yakında kurtulabilirsiniz. Sizi üzmeye çalışanlar kendileri üzülürler ve maskeleri düşer.

Kahve Falında Akrep Yelkovan Görmek

Bu  falın anlamı iş veya eğitim hayatında şansın artmasına yorumlanır. Eğitim alanında tüm başarısızlıklar geride kalır ve artık başarılı olunur. Zamanında bazı engeller aşılır ve doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz.

Kahve Falında Akrep Kuyruğu Görmek

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin kapısını çalan davetsiz bir misafir ile yorumlanır. Ancak fal sahibini rahatsız etmeyecektir. Bunun aksine çok mutlu olacağı biri gelebilir. Çünkü davetsiz misafir çok sevilen ve özlenen biri olacaktır. Uzakta yaşayan biri size sürpriz yapabilir.

Kahve Falında Akrep İğnesi Görmek

Bu fal bir takım iyi haberler ile kapıyı çalan bu davetsiz misafir geldiği gibi de aniden gidecek demektir. Biri sırf size müjdeli haber vermeye gelebilir. Aile içerisinde merak uyandıran olaylar olabilir ve alınan bazı haberlere şaşırabilirsiniz. Ev içerisinde ilgi çeken sohbetlerin yapılacağı anlamına da gelir.

Kahve Falında Akrep Kıskacı Görmek

Sizi kıran üzen birinin özür dilemesine ve size her ne söylediyse pişmanlığını dile getirmesine yorumlanır. Eski sevgili veya eski eş de size geri dönmek isteyebilir. Kahve falında bir kaya veya tepe üzerinde görülen akrep genellikle size uğur şans getiren bir hediye alacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra size huzur veren birisi ile tanışabileceği anlamına gelmektedir. Fal sahibi özel hayatında yaşadığı tüm olumsuzlukları atlatır ve yüzü güler.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, her kim ile kırgın iseniz ikinci bir şans istemesine yorumlanır. Hane içerisinde geçmişte yaşanan büyük kavgalar ve tartışmalar tekrar etmez. Küs olan iki kişinin barışmasına öncülük edilebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.