Kahve Falında Zürafa Görmek

Kahve falında zürafa görmek, gönlünüzden geçen her ne varsa yakında gerçek olmasına yorumlanır. Eğer platonik bir aşk yaşıyor iseniz bu aşk gerçeğe dönüşebilir. Sizin duygularınız yoğun olan biri varsa bu kişinin de size karşı duyguları olabilir. Sürpriz bir şekilde aşka başlayabilirsiniz. İlişkisi olan biri için sevdiği insandan önemli bir iyilik görmesine yorumlanır. Sevdiğiniz kişi size bir konuda büyük bir yardımda bulunabilir ve yüzünüzü güldürebilir. Evli olanlar için de benzer anlam taşır ve eşinize size karşı ilgi alakası artar.

Falda çıkan bu sembol ayrıca size karşı tutumunu beğenmediğiniz ve tepeden bakan kimseler varsa bu kişilerin aynı duruma düşmesine yorumlanır. Sizi beğenmeyen veya küçük gören kişiler sizde hor gördükleri duruma düşebilirler. Eğer iş ortamında da sizi kendine rakip gören veya hal hareketleri ile rahatsız eden kimseler varsa bu kişilere karşın üstünlük sağlanabilir. Kahve falında su içen zürafa görmek, evinize bol para girmesine ve rahat geçinmeye yorumlanır. Daha rahat geçinebilir ve güzel haberler alabilirsiniz.

Falda zürafa görmek, otoriter bir konuma yükselmek ve önemli işler ile adınızın anılmasına yorumlanır. İnsanların gözünde sizin saygınlığınız artabilir. Daha çok saygı ve sevgi görülür, iyi laflar işitilir.  Eğitim hayatınız devam ediyorsa eğitimde büyük bir başarıya yorumlanır.

Kahve Falında Zürafa Kafası Görmek

Kahve falında zürafa başı görmek, uzun zamandır görüşmediğiniz insandan gelen bir habere yorumlanır. Bu eski sevgiliniz de olabilir ve sizinle görüşmek isteyebilir. Sizi özleyip pişman olan biri de size kendini af ettirmek isteyebilir.

Kahve Falında Zürafa Boynu Görmek

Sevdiklerinizden destek görmeye ve sevdikleri tarafından asla yalnız başına bırakılmamaya yorumlanır. Uğradığınız  haksızlığa boyun eğmemek ve size destek olan kimseler olacağına da yorumlanır. Mahkemesi olan biri için adalet yerini bulur ve hakkınızı verirler.

Kahve Falında Zürafa Yavrusu Görmek

Uzun zaman önce başlanan bir plan proje varsa başarılı olmaya yorumlanır. Zamanında az da olsa verilen bir emek boşa gitmez ve iyi ki olmuş dediğiniz bir şey yapabilirsiniz. İşsiz olan biri için yeni bir işe başlayarak bu işte kendini daha iyi göstermesine yorumlanır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde uzun sohbetler olmasına ve akrabalar ile görüşmeye, yardım etmeye yorumlanır. Akrabalarınıza iş veya eğitim gibi önemli konularda yardımınız dokunabilir. Onlara güzel bir iyilik yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.