Kahve Falında Yengeç Görmek

Kahve falında yengeç görmek, kendi mesleğinizde güç sahibi olmak ve başarılı biri olarak anılmaya yorumlanır. Gelecek günlerde bir yerden ödül alabilirsiniz. Bir yarışmaya katılmayı planlıyor iseniz bu yarışmadan ödül ve derece ile geri dönülebilir. Çok çalışan kişiler karşılıklarını hemen alırlar. Yakın zamanda bir başarısızlık yaşayan kişiler bu durumu hemen telafi edebilirler. Kahve falında yengeç ve kalp görmek, sevdiğiniz insan ile aranıza girmeye çalışan insanlar varsa aşkınıza engel olamayacaklarına yorumlanır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibinin hayatında onu çok seven ve değer veren, her an onu düşünen bir insan olduğuna yorumlanır. Ailenizde ve yakı çevrenizde sizi çok önemseyen biri mutlu edecek bir haber iletebilir. Sizin mutluluğunuz için özle bir gayret içerisine girebilir. Fal sahibi bu aralar dikkatli olmazsa çok sevdiği bir eşyasını kaybedebilir. Ya da çeşitli ev kazaları sebebi ile yeni ev eşyaları almanız gerekebilir. Maddi ve manevi değeri olan bir eşyanın zarar görmesi de sizi üzebilir. f

Kahve Falında Yengeç Kıskacı Görmek

Fal sahibinin elini attığı her işte şansının açılmasına ve hayal kırıklığına uğrama konusunda endişenin sona ermesine yorumlanır. Size negatif şeyler söyleyen kişiler olsa da sonuç hayırlı olur. Olumsuz düşünceler gerçek olmaz ve başarıya ulaşılır. Moralinizi bozmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun.

Kahve Falında Yengeç Ve Akrep Görmek

Eğer kendinizi yalnız hissediyorsanız tek başınıza bir şeyleri aşmak demektir. Bazı insanlara artık ihtiyacınızın olmadığını anlayabilirsiniz. Söz olan hiç kimsenin size destek olmaması başta moralinizi bozsa da sonuçta tek başınıza güçlenebilirsiniz. Her türlü işin üstesinden rahat bir şekilde gelebilirsiniz.

Kahve Falında Yengeç Bacağı Görmek

Kariyerinizde bir duraklama noktasına girildi ise kısa sürmesine ve yeniden eskisi gibi kariyerinizde yükselmeye yorumlanır. İş yerinizdeki bazı sorunlar yüzünden sürtüşmeler ve hatta bazen tartışmalar yaşanabilir. Ancak sizin haklı olduğunuz konularda haklılığınız ortaya çıkar.

Falda yengeç görmek, bazı fal yorumcularına göre bir takım can sıkıcı insanlara yorumlanır. Bu insanlar size zarar vermese de varlıkları bile hem sizi hem de ailenizi rahatsız edici olabilir. Fal sahibinin bekar olması durumunda ise kavga ile başlayan bir aşkı simgeler. Zamanında anlaşamadığınız birinden hoşlanmaya başlayabilirsiniz Eğer fal fincanının kulp kısmında belirmişse arkanızdan çevrilen işleri öğrenmeye yorumlanır. Çözümlenemeyen bir olay en sonunda çözüme kavuşur.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, uzun zamandır görmediğiniz birinden haber almaya ve yeniden görüşmeye yorumlanır. Ancak aileniz sizi bu kişiye karşı uyarabilir. Ailenizin görüşmenizi istemediği ve görüşmenizden dolayı çok rahatsız olduğu biri de karşınıza çıkabilir. Sizin yeniden kalbinizi geri kazanmaya çalışabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.