Kahve Falında Şemsiye Görmek

Kahve falında şemsiye görmek, önemli bir göreve layık görülmek anlamına gelir. Çevrenizde size güvenip de önemli şeyler emanet eden insanlar olabilir. İş yaşantısında da böyle bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Makam mevkiniz iyi yönde değişebilir ve iş yaşantınızda konumunuz sağlamlaşır. Eğer kadrosuz bir işte iseniz yakında kadroya geçeceğiniz bir işiniz olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca fal sahibinin çevresinde yer alan bazı dedikoducu ve düzenbaz kişilere yorumlanır. Bu insanlar size sürekli olarak bahaneler üretebilirler. Sizi yıldıran bazı insanlar olabilir. Artık bu insanlardan bir şeyler gizlemek isteyebilirsiniz. Sizi kendilerinden uzaklaştıracak bir takım hal ve hareketleri olabilir.

Falda şemsiye görmek, bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin çevresindeki bazı insanlar tarafından hakkının yenmeye çalışıldığına yorumlanır. Ancak ilahi adaletin buna izin vermeyeceğini işaret eder. Eğer çalışma hayatında dikkatli adımlar atmazsanız, zarara uğrayabilirsiniz. Sizin ayağınızı kaydırmak isteyen bazı çalışma arkadaşlarınız olabilir.

Kahve Falında Kapalı Şemsiye Görmek

çok çalışarak hayatını düzene sokmaya yorumlanır. Hem kendi hayatınızı hem de ailenizin hayatını düzene sokabilir, yardımlarda bulunabilirsiniz. Kişi sevdiklerine iyiliklerde bulunabilir. Zamanında size çok destek veren insanlara şimdi de siz destek olabilirsiniz. Aile büyüklerinden birisinden alınacak olan maddi ve manevi desteğin de sizin için önemli olacağını simgelemektedir. Bu destek sayesinde bazı hayalleriniz gerçekleşebilir.

Kahve Falında Şemsiye Altında Olmak

Fal sahibinin hem yükü hafifleyecek, hem de kendine olan güveni  artacak demektir. Yakında çok ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmamak için sağlıklı alışkanlıklar kazanabilir ve zararlı alışkanlıklar bırakılabilir.Gelecek günlerde verilen kararlar ailenizi de sevindirebilir. Fal sahibinin kendi derdine düşerek ailesini ihmal ettiği günler geride kalır ve gönüllerini geri kazanabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, uzun zamandır yardım edemediğiniz insanlar varsa bu insanlara yardımda bulunmaya yorumlanır. Yakın çevrenizde zor durumda bulunan insanlar varsa o kişilere iyilikleriniz dokunabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.