Kahve Falında Kapı Tokmağı Görmek

Kahve falında kapı tokmağı görmek, genelde bekar olanlar için oldukça hayırlı bir faldır. Evlenmek istiyorsanız beklediğiniz kişinin karşınıza çıkması şeklnde yorumlanır. Sizin için gelmek üzere olan kısmetler olabilir ve kısa süre içerisinde kapınızı çalar. Şansın açık olduğuna da işaret etmektedir. Yalnız kalmak istemeyen ve yalnızlıktan sıkılanların hayatına yeni biri girer. Aslında özlediğiniz kişiler de sizi görmek isteyebilirler ve arayabilirler. Çevrenizde daha kalabalık insanlar olur.

Falda kapı tokmağı çıkması, kısmeti kapalı olduğunu düşünen kişilerin kısmetinin açılmasına ve umutların artmasına yorumlanır. Yarım kalan bir aşk da kaldığı yerden devam edebilir. Artık bu durumdan kendiniz de sıkılarak pes edip hayatınıza girmek isteyenler için şans verebilirsiniz. Size geri dönmek ya da sizinle tanışmak görüşmek isteyen biri olabilir. Bu kişi hayatının her alanında senin yanında yer alacak olması oldukça da iyi olacaktır.

Kahve Falında Kapı Kilidi Görmek
Kahve Falında Ev Kapısı Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, bazı yorumculara göre de gelen bu kısmetlerden birinin sadece lafta da değil bir ömür boyu hayatınızda kalması şeklinde yorumlanır. Eş dost akraba da evlenmek istediğiniz insana rıza verirler. Evli olan kişiler de eşlerinden hayırlı haberler alırlar. Hayal edilen bir aile hayatına sahip olunur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.