Kahve Falında Kara Bulut Görmek

Kahve falında kara bulut görmek, kaygı ile bekleyişin sona ermesine yorumlanır. uzunz amandır beklenen yerden iyi haberler gelir ve içiniz rahatlar. Aklınızı karıştıran bir konunun aydınlığa çıkması ile her şey düzelir. Bu konuda fal sahibine en yakın arkadaşlarından biri veya ailesidnen biri de yardımcı olabilir. Hiç ummadığınız bir anda gelecek olan bu yardım ve destek sayesinde her ne kadar fal sahibini şaşırtsa da bu yaşanan olayların akışından fazlasıyla memnun mutlu kalacaksınız. Kahve falında kara bulutlar birden fazla ise birden fazla iyi haber almak demektir. Kahve fincanın dip kısmında yer alıyorsa, aydınlık günlerin oldukça yakındığı olduğunu simgeler.

Falda karabulut çıkması, her şeyin netleşmesi demektir. Fincanın ağız kısmında yer alan birden fazla kara bulut sembolü varsa, açığa kavuşacak olaylar zinciri ile yorumlanır. Birbiri ardına haberler gelir ve netlik kazanan bu olaylar aynı zamanda fal sahibinin hayatında birden fazla yeni sayfanın açılmasına da vesile olur.

Falda kara bulut görmek, bazı fal yorumcularına göre de kişinin maddi sıkıntılarının olacağına yorumlanır. Eğer bu kara bulutlar yüzünden fincanın dip kısmı görünmüyorsa zamanında laınan maddi tedbirler işinize yarar. Kişi maddi külfetten de kurtulma yolu bulur.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, fal sahibi maddi açıdan dara düşmemek için önceden bir takım tedbirler almak isteyebilir. Tabağın etrafına yayılmışsa, ufak tefek sıkıntılar dışında pek maddi sorunlar olmadan hayat sürdürülür. Tabakta beliren kara bulut; genelde fal sahibinin gelecekte sıkıntı çekmemek aldığı önlemler sayesinde kurtulmasına yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.