Kahve Falında Kalkan Balığı Görmek

Kahve falında kalkan balığı görmek, bekar olan kişiler için çok hayırlı bir semboldür. Yakında yeni bir talibiniz çıkabilir ve hiç ummadık yerden gelen kısmete işaret eder. Bu kısmet evli fal sahibi için bebek müjdecisi olabilir. Daha önce defalarla karşılaşılmış ama hiç evlilik düşünülmemiş bir kişi ile gerçekleşecek olan bu izdivaç herkesi çok şaşırtacaktır. Fal sahibinin hayatına huzur ve bereket getirecek olan bu evliliğin kıymeti iyi bilinmelidir.

Falda yarım bir kalkan balığı varsa, falına bakılan kişi henüz yakınlarında olan bu kısmeti fark edememiş anlamına gelir. Bu sebele de hayırlı bir işin gerçekleşmesine daha vakit vardır. Kahve falında ters dönmüş bir kalkan balığı görmek, fal sahibinin sadece kendini düşündüğüne yorumlanır. Sizden ilgi alaka bekleyen kişiler olabilir.

Falda kalkan balığı görmek, bazı fal yorumcularına göre bazı sorumluluklara yetişememek anlamına gelir. Fal sahibinin iş hayatına dört elle sarılması gerekebilir. Daha fazla iş yükü binebilir ve yardıma ihtiyaç duyulabilir.

Kahve Falında Balık Görmek
Kahve Falında Balık Kafası Görmek
Kahve Falında Balık Ağı Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, aile hayatında maddi kaygıların sona ermesine ve her aile ferdinin üzerine düşen sorumluluğa dikkat edip yerine getirmesine yorumlanır. Kahve falında çıkan kalkan balığı genelde diğer balıklar gibi bereket ve kısmet demektir. Tabakta görülen kalkan balığı ise yatırım ve maddi imkanların artmasını simgeler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.