Kahve Falında Balık Ağı Görmek

Kahve falında balık ağı görmek, boş yere kuruntu yaparak kendinizi tedirgin ettiğinize yorumlanır. Başarı çok yakın olsa da hala bir şeylerden emin olmayabilir, endişe duyabilirsiniz. Ciddi bir konuda da geri planda kalmaya özen gösterebilirsiniz. Özellikle iş hayatında sizi kendi çevresine çekmeye çalışan kişiler sizi tedirgin edebilir. Ya da özel hayatınızda biri sizi hep yanına çekerek, başkalarından uzaklaştırmaya çalışıyor olabilir. Bu sebeple de bu kişinin asıl amacını anlamanız zorlaşıyor olabilir. Ancak başka dostları da geri planda bırakmamaya gayret edin. Sizden ilgi bekleyen kişiler olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca çok büyük ve herkesin duyacağı işler yapmaktır. Mesela çok büyük bir şirkete ortak olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu sayede bir topluluğa adınızı duyurmanız olasıdır. Aynı zamanda küçük bir dükkanla başladığınız işi büyütebilir, ticari hayatta başarı elde edebilirsiniz. İş hayatında tahminleriniz üzerinde başarılar olabilir ve endişeler geride kalabilir. Hem iş anlamında ,hem de ailevi anlamda büyük başarılar elde etmeniz mümkündür. Evli ve çocuklu olanlar için çocuklarınız dünyanın dört bir yanına yerleşerek size kapılarını sonuna kadar açabilirler. Onlarla gurur duyacağınız haberler alabilirsiniz.

Falda balık ağı görmek, aynı zamanda kısa süre içinde onlarca farklı şehir ve ülke dolaşmak demektir. Çok fazla yer görebilir, seyahatleriniz ile vizyonunuzu genişletebilirsiniz. Her gidilen yerden oldukça güzel anılarla dönülebilir. İçi dolu bir balık ağı figürü varsa, çok fazla kazanç elde etmek, bolluk ve bereket demektir. Kazancınızı ailenizle paylaşabilir, onların da ihtiyaçlarına yetişebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, büyük başarılar elde etmek ve o kadar çok seyahat etmek anlamına gelir. Yine gönlü geniş, kalbinde herkese yer olan, iyimser yönünüzle herkese örnek olacaksınız. Hayırlı işler içerisinde bulunabilirsiniz. Belki bir hayır kurumunda da çalışmalarınız olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.