Kahve Falında Çarpı İşareti Görmek

Kahve falında çarpı işareti görmek, bazı insanlar ile fikir ayrılığı yaşayacağınıza ve sonrasında üzüleceğiniz olayların meydana gelmesine yorumlanır. Belki de iyi niyetle yaklaştığınız birinden ters bir davranış görerek üzülebilirsiniz. Hoşlandığınız biri varsa, onun size karşı hisleri aynı olmayabilir. Bu sebeple de aşk hayatınızda kalbiniz kırılabilir. İlişkilerde bir takım gerginlikler söz konusu olabileceği gibi, iç dünyanızda da huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Aklınızda bir takım sorular sizi endişelendirebilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yaptığınız her işte veya attığınız her adımda engellerle karşılaşacağınıza yorumlanır. Özellikle sizi engellemek isteyen insanlarla karşılaşarak bu kişilerle aranızda tartışmalar geçebilir. Büyük bir projeye başlayacak olan kişiler için de hayal kırıcı olaylar olabilir. Mesela bu proje nedeniyle çıkarları zarar gören insanlar size engel olabilirler. Bu kişilerin bir araya gelerek size çok büyük bir darbe vurmaya çalışacağına da işaret eder. Eğer çarpı işareti fincanın tamamını kaplarsa, alacağınız bu darbe sebebi ile proje ve planlarınızın bir süreliğine iptal olması demektir. Fakat fincanın bir köşesinde duran küçük çarpı işareti, size yapılan saldırıların hiçbir şekilde başarılı olamayacağı ve düşmanlarınızın size galip gelemeyeceğine yöneliktir.

Falda çarpı işareti görmek, aynı zamanda çeşitli problemler ile karşılaşmak olarak yorumlanır. Fakat ne şekilde olursa olsun bu problemlerin üstesinden gelecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Özellikle eğitim ya da çalışma yaşamında karşılaşılacak problemlere karşı daha sabırlı olmalı ve çözüm odaklı olmaya gayret etmelisiniz. Eğitiminiz devam ediyorsa ya da eğitimine devam eden çocuklarınız varsa aksilikler ile karşılaşma söz konusu olabilir. Mesela maddi ya da manevi bir takım sebeplerden dolayı eğitimine bir süre ara vermek zorunda kalabilirler. Fakat kısa süre kalınan yerden devam edilerek yeniden sorunlar çözülebilir. Daha başarılı bir şekilde eğitimin tamamlanacağını da gösterir. Yeni bir iş kurmak isteyenler bir takım sorunlarla karşılaştıktan sonra uzun soluklu başarılara devam edebilirler.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hanede sizi sürekli eleştiren ve fikir ayrılığı yaşadığınız biri ile kavga etmeniz demektir. Belki bu kişi sosyal çevrenizden biri de olabilir. Bu sebeple bir süre küs olabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insan ile bir süreliğine ayrı kalmanız olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.