Kahve Falında Yağmur Görmek

Kahve falında yağmur görmek, şu günlerde bir takım sürpriz sıkıntılar ile canınız sıkılabilir. Bu sembolün anlamı senin her ne kadar oldukça güzel olan bir hayatı geçiriyor olsan bile bazen elinde olmayan şeyler ile de büyük acılar çekecek olduğuna da yorumlanır. Sen karşında olan kişiye her ne kadar içinde kırılmış olsan da bu durumu ona dile getirmek yerine ona karşı tavır almayı tercih edebilirsiniz. Ancak o kişiyi kısa süre içerisinde kayıp edersin. Bunun nedeni de senin o tavır aldığın kişi o kadar keskin çizgileri olan bir insan ki sen her ne kadar ona kırılmış olursan ol beklenenin alınmamasıdır.

Bu durumun farkına vararak yapmadığı için de asla senin ile konuşmayı bile tercih etmeyecek. Bunun nedeni de sen ona bu durumu dile getirmek yerine daha çok böyle susarak, kendi aklınca ona bir şeyler yapmayı denemek yerine de onun ile birlikte olmayı tercih etmediğin için de asla seni bir daha affetmeyecek olduğuna da gösterir.

Falda yağmur görmek, aynı zamanda senin bir yandan kırıldığın arkadaşının hayatına her ne kadar tekrar girmek ya da onun ile bir kez bile olsa konuşmayı istiyor olabilirsin. Ancak durum böyle olsa bile o kendi beyninde sana çok fırsat vermiş olmasından dolayı seni bir kere silmiş. Ve bir daha almamak üzere de senin ile konuşmamaya karar vererek senden gidebileceği kadar en uzaklara gitmeyi de tercih etmiş. Bu durumun asıl nedeni sen olmandan dolayı da artık üzülmeyi bir kenara bırakmalısın demektir.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması, bir diğer yandan da hane içerisinde kısa süreli dert tasa demektir. Bir anda yürek kalkımı olacak haberler alınabilir. Duyacağınız şeyler sizi çok şaşırtsa da kısa sürede çözüme kavuşur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.