Kahve Falında Yavru Ayı Görmek

Kahve falında yavru ayı görmek, bir sürpriz karşısında çok sevinmek demektir. Çok yakın zamanda size gelecek olan ve hiç beklemediğin bir anda gelecek olan yalnız el emeği ve göz nuru olan bir hediyeyi de simgeler. Sizler o hediyenin her ne kadar maddi değeri hiç yok denecek kadar az olsa bile çok sevineceksiniz. Hatta o hediyeyi aldığın an adeta dünyalara sahip olmuş gibi mutlu olacak olduğun zamanlara da yorumlanır.

Hediyeyi veren bu kişiden her ne kadar beklemiyor olsanız bile hiç kimsenin düşünmediği ya da yapmadığı bir şeyi o kişini yapmasından dolayı o kadar mutlu ve huzurlu olacaksınız ki adeta tüm her şey birden senin ayakların altına serilmiş kadar da mutlu edecek. Sizler de o kişi ile her ne kadar önceleri aranıza mesafe koymayı tercih etmiş olsanız bile bu yaptığı hareket ile hem o kadar mutlu edecek. Hem de onu hayatına almayı tercih ediyor olmandan dolayı o kişiye de bir hayli mutluluk dolu zamanları sunacaksınız.

Falda yavru ayı görmek, başka bir yorumda sizin için sadece bu ara yapman gereken yanlışlara da bir son vermeniz gerekiyor olduğuna yorumlanır. Falına bakılan kişi neden bu ara bu kadar yanlış şeyler yapmaya başladığını gözden geçirmelidir. Hatta artık bir son vermeyi tercih etmelisin ve kendin için en iyi şeyleri de yapmalısın. Sen o kadar yorulmuşsun ki artık sen de kendine bir tatil vererek kendin için tüm mutlulukları sunmalısın.

Kahve tabağında yavru ayıcığın anlamı, hane içerisinden birinin size hiç beklemediğiniz bir anda sürpriz yapması demektir. Sizi mutlu edecek bir haber de yollayabilir. Ancak yakın zamanda biri yüzünüzü güldürecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.