Kahve Falında Yarım Yüz Görmek

Kahve falında yarım yüz görmek, pek de hayırlı değildir ve gelecek tehlikeleri fal sahibine haberdar eder. Bu sembol genellikle size yakın olan bir kişi tarafından zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Maddi ya da manevi yönden sizi hayal kırıklığına uğratarak zor durumda bırakabilir. Eğer yarım yüz tabakta ise, size kıskanan hanenizden birini simgeler. Yanında kuş simgesi bulunuyorsa, bu sefer de akrabalarınız arasından bir kişi size kötü bir haber getireceği manasında yorumlanır.

Kahve fincanında bulunan yarım yüz simgesi, genellikle falına bakılan kişi kadar çevresinde bulunan birinin de çok üzüleceğine yorumlanır. Bu tanıdığınıza yardım ederken engellerle karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda ufak sorunları büyüterek kendinize de zarar vermeye gayret etmelisiniz. Bazı sorunları aşmak yerine gözünüzde büyütmeyin. Çözüm odaklı olmanız daha faydalı olacaktır. Bu yüzden dikkatli olup, ilk olarak kendinizi düşünmeli ve öncelik vermelisiniz. Bu tanıdığınız kişiyi uzaktan izlemeli ve istemediği takdirde yardım etmemelisiniz.

Falda yarım yüz görmek, aynı zamanda aşk hayatınızda sakladığınız bir sırrın çok yakın bir zamanda öğrenilmesi demektir. Özellikle de sırla ilgisi olan herkesin bundan haberinin olması sizi çaresiz bırakabilir. Bu kişiye karşı çok mahcup olmanız söz konusudur. Bu durum karşısında çaresizliğe düşebilirsiniz. Bu yüzden de sırrınız açığa çıkmadan önce herkese her şeyi siz anlatmanız daha doğru olacaktır.

Kahve tabağında yarım yüz sembolü, tez vakitte bir arkadaşınıza güzel ve sizi de etkileyecek bir haber ileteceğinize yorumlanır. Bu haberle he arkadaşınız hem de siz mutlu olacaksınız. Ayrıca hayatınızda göremediğiniz bir takım olayların farkına varmanız da bu haberle birlikte mümkün olacaktır. Falda gülümseyen bir yarım surat sembolü çıkması, finansal açıdan olumlu sonuçlar alacağınıza ve kazancın artmasına yorumlanır. Hayatının fırsatını tepmek üzere olabilirsin. Bu sebeple alacağın bazı maddi kararlarda ailenin uyarılarını dikkate alman oldukça hayırlı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.