Kahve Falında Yatan İnsan Görmek

Kahve falında yatan insan görmek, canınızı sıkacak olayların ardında sıra yaşanması ya da ilgisiz bir insan tarafından sürekli önünüze engeller çıkması demektir. Bu kişinin tembelliği yüzünden sizin de işleriniz aksıyor olabilir. Onun yüzünden yeni atılımlar yapmaya çekinebilirsiniz. Özellikle ortak işlerde ortağınızın sizin kadar çalışkan ve ve azimli olmaması, hatta eski kafalı olması sebebi ile bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Yenilikçi fikirlerinizi anlamakta zorluk çekebilir.

Falda çıkan bu sembol açıkçası çok da güzel haberler vermez. Falda yatan insan figürü, size hanenizde sorunlar yaşayacak biri olacağını haber verir. Bu kişi evliyseniz eşiniz de olabilir. Bu sorunlar sebebi ile bir süre kendi hayatınız geri planda kalabilir ve işlerinizi aksatmak zorunda da kalabilirsiniz. Ancak bir süre sabırlı olmalı, elinizden geleni yaparak işlerinizi aksatmamaya da özen göstermelisiniz.

Falda yatan insan görmek, aynı zamanda oldukça sevdiğiniz ve sağlığı bozulan birinin sizin yardımınıza ihtiyaç duyacağı günlerin yaklaşmakta olduğunu simgeler. Yakınınız olan bu kişi size gerçekten güveniyor ve bu zor süreçte onun yanında sağlam bir şekilde yer almanızı sizden bekliyor. Ona yapacağınız bu yardım refakatçilik şeklinde olabilir veya ona umudunu canlı tutmasını öğütleyen konuşmalarınızla destek verebilirsiniz. Sizin bu kişinin yanında olması önemli olabilir ve hastalığın verdiği yükü onunla paylaşabilirsiniz. Bir diğer anlamı da bu kişinin ailesine de destek vereceğiniz yorumu yapılabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, güvenini yeniden kazanman ve dimdik ayakta durman yönünde uyarır. Kendine gelmeli ve gücünü fark etmelisin. Başkalarının istediği şekilde yaşamak yerine dilediğin hayatı sürmek için elinden geleni yapmaya devam etmelisin. Maddi yönden de ayaklarının üzerinde durman oldukça önemli olduğu için gelecek planlarını hızlandırmaya gayret edebilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.