Kahve Falında Yanardağ Görmek

Kahve falında yanardağ görmek, durağan hayatınıza bir anda renk gelmesi ve hareketlenmesi anlamına gelir. Bu sembol genellikle hareketli zamanların habercisidir. Hayatı çok hızlı ve hararetli yaşayan biriyle tanışabilirsiniz. Hatta bu kişi ile dostluk kurabilir veya hoşlanarak aşk içeren bir ilişki kurabilirsiniz. Hayatınıza girecek bu insan sayesinde enerjiniz yükselecek ve duygularınızı kontrol etmek zor olacak. Birlikte bol kahkaha atabilir, mutluluk duygusunu fazlası ile yaşayabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca ailenizden biri uzun bir yolculuğa çıkabileceğini işaret eder. Hatta bu yolculukta sizin de kendisine eşlik etmenizi isteyebilir ve birlikte bir değişiklik yapabilirsiniz. Oldukça macera ve heyecan dolu zamanlara hazır olmanız gerektiğini de gösterir. Sevdiğiniz herhangi biriyle de uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizle oldukça eğlenceli, ilgi çekici, mutluluk dolu anlar yaşayacağınız olaylar olabilir.

Falda yanardağ görmek, aynız amanda ne yaşarsanız yaşayın çok yoğun ve oldukça fazla etkili bir biçimde yaşayacağınızı gösterir. Oldukça yoğun aşk dolu bir zamana adım atıyor olabilirsiniz. Ya da evliyseniz çocuklarınız ve eşinizle tahmin ettiğinizden daha yoğun bir mutlulukla harika bir zaman geçirebilirsiniz. Aile saadeti artabilir. Anne ve babanızla uzun sürecek, hem sizi hem de onları çok mutlu edecek bir yolculuk yapmanız da mümkündür.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yakın zamanda oldukça yoğun bir iş temposuna girebilirsiniz. Sürekli iş seyahatlerine çıkmanız ve oradan oraya gitmeniz gerekebilir. Fakat bu yoğun temponun sonunda beklediğinizden çok daha büyük bir kazanç elde edeceğinizin farkındasınız. Bu sebeple özellikle iş ile ilgili meseleleri ertelemeyin. Tüm şansları değerlendirmeye gayret edin. Herkesin gıpta ederek baktığı bir hayata sahip olup insanlara yardım etmeniz bu sayede mümkün olabilir. İşinize iki kolla sarılırsanız, ileride hem kendinize hem de sevdiklerinize faydanız dokunabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.