Kahve Falında Külah Görmek

Kahve falında külah görmek, özel hayatınızda ve iş eğitim hayatı arasında denge kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Hayatınızın kumandasını başkasına emanet etmemeli, kendiniz ayaklarınızın üzerinde durmaya başlamalısınız. Daha gayretli olun ve sevdiklerinize de ilgi göstermeye gayret edin. Eğer bir süredir onlarla fazla ilgilenmiyorsanız, size karşı çok kırgın olabilirler. Sizden gelecek güzel sözler onların kalbini kazanmanızı sağlayacaktır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca uzun bir yolculuğa çıkacağınızın habercisidir. Bu seyahatte çok iyi tecrübeler kazanabilirsiniz. Belki bir iş seyahatine de gidilebilir. Gittiğiniz yerde yeni birçok kişi ile tanışmanız ve yeni dostluklar kurmanız olasıdır. Şu günlerde hayatınıza yeni insanlar sokabilirsiniz. Bu gezi sizin ruhunuza yaptığınız bir yolculuk de olabilir. Uzun yıllar çözmek için uğraştığınız problemlerinizi bu gezi sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer yarım bıraktığınız birçok şey varsa, bunları da halledebilirsiniz. Hayırlı bir olaya da vesile olabilirsiniz.

Falda külah görmek, aynı zamanda bir cemaate ve liderliğe dalalettir. Hayırlı bir olay için dostlarınız ve ailenizle bir araya gelebilirsiniz. Bir toplantıda da uzmanlığınız ile ilgili bir konuşma yapabilirsiniz. Cami ve medrese gibi yerleri de ziyaret etmeniz olasıdır. Bu dönemde dostlarınıza ve arkadaşlarınıza oldukça vakit ayırmaya gayret edin ve sevdiklerinizi geri planda bırakmayın. Çünkü ilgisizliğiniz yüzünden onları teker teker kaybedebilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, yakın bir zamanda bekar iseniz bir evlilik gerçekleştirmenize yorumlanır. Çalışma hayatınızda da çok farklı bir projede yer alabilirsiniz. Hatta bir projenin başkanı olabilir veya ekip lideri konumda da olabilirsiniz. Kendinizi göstermeniz için bulunmaz bir fırsat yakalamanız an meselesidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.