Kahve Falında Boğa Yılanı Görmek

Kahve falında boğa yılanı görmek, yakın çevrenizde sizin aslında iyiliğinizi istemeyen kişilerin varlığını simgeler. Bu kişiler sizin yüzünüze gülse de aslında sizin mutlu olmanızı hiç istemiyorlar. Bunun için de alacağınız kararlarda hep yanılmanıza yol açıyor olabilirler. Genellikle yanlış kararlar vermeniz için çaba gösteren bu kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Gizli düşmanlarınız sizi hayatınızın pek çok alanında olumsuz yönde etkileyebilirler. Karşınıza çıkan fırsatları kaçırmanızda da büyük rol oynayabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca başınıza düşmanınız tarafından çok kötü şeyler geleceğini gösterir. Bu sebeple dikkatli olmanız gerekiyor ve düşmanınızın karşısında kendinizi korumalısınız. Bir şeyleri de gizli tutmanız gerektiğinin bilgisini verir. Eğitim ya da çalışma hayatındaki arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu insanların sizin kuyunuzu kazıyor olması sebebi ile canınız sıkılabilir ve başkaları size önyargı ile bakabilirler. Aşk hayatında da eşinizin sizi üzecek bir hareket yapması olasıdır.

Falda boğa yılanı görmek, her ne kadar olumsuz yorumlansa da olumlu anlamları da vardır. Bunlardan biri yüzünüze gülüp, evinize gelen bir insanın maskesinin düşmesidir. Size fesatlık besleyen kişilerin gerçek yüzü ortaya çıkacak ve size karşı mahcup olacaklar. Bu da düşmanınızın farkınızda olmasını sağlayacaktır. Para konusunda da büyük ve hızlı bir kazanç sağlayabilir, rakiplerinizin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Gelecekte zorluk çekmemek için harcamalarınıza dikkat ederek, birikimlerinizi korumaya özen gösterin.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, dikkatli olması gereken bir sürecin tam ortasında olabilirsiniz. Çevrende sana zarar vermek isteyen, adeta sana tuzak kurmaya çalışan birileri olabilir. Çalışma hayatındaki zorluklara ve sana zarar vermeye çalışan kişilere karşı temkinli olun. Onlara karşı dikkatli adımlar atmalısınız. Size zarar vermeye çalışan bu kişiler çok yakında foyalarını ortaya çıkaracaklar. Dikkatli ve temkinli olduğunuz sürece sana zarar veremeyecektir.  Geçmişten gelen bir kişi su sıralar aklını karıştırabilir. Ancak onunla bir gelecek imkansız olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.