Kahve Falında Dört Nala Koşan At Görmek

Kahve falında 4 nala koşan at görmek, bazı geç kalınmış işlerde artık acele etmek anlamına gelir. Bu sembolün anlamı iş ile ilgili konularda diğer insanlarla olan açıklarını kapatmak için büyük bir hızla harekete geçmesi olarak yorumlanır. Gerek genel kültür gerekse çalışma hayatı tecrübesi olarak arkadaşlarından biraz geri sayılabilirsiniz. Ancak fal sahibi bunu fark ettiği anda geleceği adına endişeye düşerek açığı kapatma çabalarına başlar

Yüksek bir egoya sahip olması ve çalışkan yapısı sayesinde motivasyonu hiç düşmez. Bu sebeple kısa sürede de amacına ulaşır. Çevrendeki herkesin takdirini kazanan bu davranışı ile zaten patronlarının gözüne de çabucak girecektir. Sürekli üreten ve yeniliklere açık bir insan olması da daha sonraki dönemlerde fazlası ile işine yarayacak demektir.

Falda 4 nala koşan at görmek, aynı zamanda aşk hayatında sevdiğine kavuşmak için gösterilen çabanın da habercisidir. Sevdiğinizle aranızda mesafeler olması ve evlilik lafının hiç gündemde olmaması canınızı sıkıyor olabilir. Sizin kendinize olan güveniniz bu konuda mutlu sonu asla size getirmeyecektir. Geciken neticeler karşı tarafı biraz üzeceği ve kararsız kalmasına yol açacağı sebebi ile evlilik hayalleriniz bir anda suya düşebilir.

Karşı taraf size fikirlerinden bahsettiği anda sizden umudunu kesmeye başladığını anlayacak ve bir anda harekete geçeceksiniz. Beklenmedik bu atılım karşısında da sevdiğinizi hem şaşırtacak hem de kendinize biraz daha bağlamış olacaksınız. Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hanede kısa sürede bir düğün gerçekleşmesi demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.