Kahve Falında Yarı İnsan Yarı At Görmek

Kahve falında yarı insan yarı at görmek, ne kadar güçlü bir insan olduğunuzu ve zorlukların üstesinden kolay bir şekilde geleceğinize yorumlanır. Hatta çok kısa sürede birçok işin üstesinden geleceğinize işaret eder. İnsanüstü bir çabayla her şeyi başarabilirsiniz. Ancak hem iş hem de ev hayatınızda biriken işlere yetişmeye çalışırken sakın sağlığınızı ihmal etmeyin. Kalabalık ortamlara girip çıkacağınız için fazlasıyla yorulacağınız bir hafta geçireceksiniz demektir.. Zaten hassas olan bünyenizi daha çok yormanızın bir anlamı yok, dikkatli olun.

Fincanın üst kısmında beliren bu simgeyi şahlanmış bir şekilde görürseniz, koşturup dururken sinirlerinizi tepenize çıkaran bir şeyler olabilir. Aynı zamanda her şeye muhalefet ola birkaç insanla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz demektir. Şu günlerde gergin ortamlardan uzak durmaya gayret edin.

Falda yarı insan yarı at görmek, başka bir yorumda dış görünüşü yüzünden pek önem vermediğiniz ve önyargılı davranarak dışladığınız bir insandan hiç beklemediğiniz bir yardım göreceğinize yorumlanır. Neredeyse tüm sıkıntılarınızı gidererek omuzlarınızdan koca bir yük alan bu yardımın karşılığında ne yapacağınızı şaşıracaksınız demektir.. Daha önemlisi ise o insana karşı duyacağınız mahcubiyet çok büyük olabilir.

Bundan sonra insanları sadece insan oldukları için sevmeyi öğreneceksiniz. Ancak o insana karşı olan tavırlarınız her daim özel olacak. Fal tabağında görülen yarı at yarı insan sembolü ise tarafınızı belli etmediğiniz bir konuda yanlış anlaşılmak üzere olduğunuza işaret eder. Bu yüzden en kısa zamanda kendinizi ifade etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalardan kaçınmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.