Kahve Falında Aslan Başı Görmek

Kahve falında aslan başı görmek, güçlü bir karaktere sahip olduğunuz ve girdiğiniz her ortamda gerekli saygıyı size gösterdiklerine yorumlanır. Sizin asil ve ağır başlı duruşunuz sebebi ile insanlar iletişimde gereken özeni gösteriyor olacaklar. Bu durum iş hayatınıza da yansıyor olabilir. Bulunduğunuz ortamda giderek bir lider olarak tanınmaya başlayabilir ve buna layık görülebilirsiniz. Siz fark etmeseniz de, çevrenizdeki insanlar sizi örnek alıyor olabilirler ve davranışlarınız takdir görebilir. Onlara vereceğiniz tavsiyeler üzerine hayatlarını düzenlemeye başlıyor. İster eğitim ya da çalışma ortamında olsun, ister ev ve aile ortamında, ister de sosyal çevre ve arkadaş ortamında, kimlerle ve nerede olursa olsun insanlar sizin verdiğiniz kararlara saygı duyuluyor. Herkes size gıpta edebilir ve yaptıklarınızı takip etmekten mutluluk duyuyor olabilirler. Fakat bu konuda oldukça dikkatli olmanız da gerekiyor.

Falda çıkan bu sembol insanların gözünde sahip olduğunuz lider konumunun giderek büyümesi anlamına da gelir. Özellikle çalıştığınız yerde bir süre sonra kararlarınız adeta birer kanun gibi uygulanabilir. Bu da çok büyük bir sorumluluğu beraberinde getiriyor olacaktır. İş hayatındaki insanlar sizi takip etmekten ne kadar büyük mutluluk duyarsa duysun, bir karar vermeden önce mutlaka iyi düşünmelisiniz. Ayrıca bu kararın birçok hayatı etkileyeceğini göz önünde bulundurmaya özen gösterin.

Falda aslan başı görmek, aynı zamanda otoriter bir patrona, ebeveynlere ya da otoriter bir eşe de yorumlanır. Hayatınıza yakında bu şekilde girecek birileri sizin otoritenizi kabul etmeyebilir. Bu sebeple de kendi liderliğini ilan etmek isteyerek size baskı uygulamak isteyebilirler. Bu tüm sorunların başlamasına sebep olacak ve emir almaya alışık olmamanız moralinizi bozacaktır. Bu otoriter figürle bu konuda uzlaşmaya varmanız gerekecektir. Bu kişilerle çatışmak iki tarafın da çözüme ulaşmasını engeller. Ayrıca daha büyük problemlere yol açması olası olabilir.

Kahve tabağında aslan başı sembolü, genellikle oldukça geniş ve güzel anlamlar içermekle beraber sizi bekleyen büyük sorumlulukların da habercisidir. Aile içinde görevleriniz artabilir. Hayatınızda büyük ve olumlu değişmeler olmasıyla beraber sorumluluklarınız da artarak devam ediyor olacaktır. İnsanlar size saygı duymakla beraber verdiğiniz kararları sorgusuz uygulayacakları için sahip olduğunuz sorumluluk oldukça büyük ve bu bazen endişelendirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.