Kahve Falında Cenin Görmek

Kahve falında cenin görmek, bir süredir hayattan beklentileriniz konusunda hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Ancak uzun bir yalnızlık evresinden sonra hak ettiğiniz aşkı çok yakın bir zamanda bulabilirsiniz. Sevmek ve sevilmek duyguları sizi mutluluktan havalara uçurabilir. Bir süredir devam eden yalnızlık sadece fiziksel anlamda değil aynı zamanda ruhsal anlamda da olabilir. Fakat şu anda hayatınıza biri girebilir ve onunla mutlu gibi görünmek için kendinizi zorlayarak rol yapıyor olabilirsiniz. Yine de göreceksiniz ki çok yakında sizi rol yapmaktan kurtarıp gerçek aşkla tanıştıracak doğru kişiyi bulmanız mümkün olacak. Bu kişi karşınıza çıktığında daha ilk bakışta sizin için en doğru kişi olduğunu anlayacaksınız. Bir daha da hayatınızdan çıkmasına asla izin vermeyeceksiniz. Size kattıkları sayesinde ömrünüz boyunca ona minnettarlık duyabilirsiniz, hayatınızı renklendirebilir. Hem de onun yaptığı bu iyiliklerini asla karşılıksız bırakmayacaksınız. Sizin yapabildiklerinizi ve potansiyelinizi ona gösterdikçe size olan hayranlığı artacaktır. Ayrıca hayatınızın sonuna kadar en büyük mutluluk kaynağınız olacaktır.

Falda çıkan cenin sembolü, şu sıralar pek de normal olmayan şeyler ile uğraşıyor olduğunuz anlamına da gelir. Kendinizi geliştirmeye özen göstermelisiniz. Fakat manevi yönden eksiklerinizin de farkına varabilir ve hataya düşmekten de kaçınabilirsiniz. Biraz daha doğru olmayan konuların üzerine üzerine giderseniz, ne yazık ki kendinize zarar verebilecek olan şeylerle de karşılaşabilirsiniz. Aslında eğitim ya da iş ile ilgili konular üzerinde yoğunlaşmanız gerekiyor. Bunun için de başka çareler aramak yerine oturup çalışmanız daha hayırlıdır. Bu zaman diliminde attığınız adımların mantıklı ya da mantıksız oluşu sizlerin hayatı üzerinde büyük etkiler yaratacaktır. Bu sebeple de alacağınız her kararda aceleci olmamalı ve sırf birilerine bir şeyler ispatlamak için değil, kendi istediğiniz için bir şeyler yapmaya gayret etmelisiniz.

Falda cenin görmek, aynı zamanda gizemli ve henüz ortaya çıkmamış bir aşığa işaret eder.  Sizden çok hoşlanan ve bir o kadar da tedirgin olan birileri yakın çevrenizde olabilir. Ne yazık ki, sert tavırlarınız ve hırçın görünümünüz onu ortaya çıkmak konusunda tereddüde düşürüyor olabilir. Bir süredir size hayranlık duyan bu gizli hayranınız size çok yakın bir noktada olabilir. Fakat asla aklınıza gelmeyecek bir yerde olması da söz konusudur. Hatta yok artık bile diyebileceğiniz bir insan olması mümkündür.. Size olan ilgisini uzun zamandır ima edip göstermeye çalışıyor olabilir. Fakat boğuştuğunuz problemler ve tempolu hayatınız nedeniyle kendisinin farkına varamıyorsunuz. Hareketli yaşam tarzınıza biraz ara verip, çevrenize daha dikkatli olun. Etrafınıza karşı daha sevecen ve güler yüzlü yaklaştığınız takdirde gizli hayranınız ile tanışabilirsiniz.

Kahve tabağında çıkan bu sembol aile içerinde ortaya çıkacak sırlar demektir. Yakın zamanda hayatınızdaki olumlu değişimi kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Cenin sembolü gizemli durumların ardından açığa çıkan mutluluk dolu anları da demektir. Ayrıca bu sembol sıcakkanlı insanları temsil eder. Aile içi saadetiniz artabilir ve sizin yapmanız gereken de sadece hayatınızda böyle anlara ve insanlara yer açmaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.