Kahve Falında Cambaz Görmek

Kahve falında cambaz görmek, çok büyük riskler almak ve büyük zorluklar ile karşı karşıya kalmak şeklinde yorumlanır. Eğitim ya da iş hayatında alacağınız kararlar ya da bazı hedefleriniz bir hayli riskli ve ulaşılması güç olabilir. Hatta başarısız olursanız, hem zaman kaybı demektir. Hem de maddi yönden kayıplar olması anlamına gelir. Bu sebeple bir hayli dikkatli olmanız gerekecek. Bu sembol aynı zamanda belli bir zaman içerisinde çok zor işlere girişilmesine işaret eder. Üstleneceğiniz bu işlerin altından kalkabilmek içinse zekanızı ve bilgilerinizi sonuna kadar kullanmanız gerektiğine dalalettir. Yakın çevrenizde sizi başarısız olarak göstermek için yanlış yönlendiren birçok insan olabilir. Ne yazık ki, bu durum iş hayatınızla ilgili olabileceği gibi, aynı zamanda sizi ailenizin gözünden düşürmek isteyen bir takım insanların etkisiyle de olabilir. Bu sebeple de bir insanla dostluk kurarken onu iyi incelemelisiniz. Buna göre ona sırlarınızı açıp açmamak konusunda iyi düşünmelisiniz. Hatta aileniz ve çok sevdiğiniz arkadaşlarınız dışında herkes bu süreç boyunca potansiyel birer şüpheli haline gelebilirler. Özellikle akrabalarınız içinde, yaşamakta olduğunuz zor durumdan zevk alabilirler. Ayrıca sizi sonsuza dek böyle durumların içinde çırpınırken görmek isteyenler de yakın çevrenizde olabilir.

Falda çıkan bu sembol sizlerin hayatınızın resmen ipek ipliği üzerinde gibi hem keskin çizgiler ile oluştuğunu gösterir. Hem de riskler ile her şeyi bir arada yaşamaya çalışıyor olduğunuza yorumlanır. Herkese bu kadar keskin çizgiler ile yaklaşmamalısınız. Eğer böyle yaparsanız, bazen olumsuz bir şekilde tepebilir ve istediğiniz sonuçlara sahip olmanıza da engel olabilir. Şu günlerde özellikle çevrenize yer alan en yakın arkadaşlarınıza bile dikkatli bir şekilde yaklaşmanız gerekiyor. Ayrıca oldukça özel sırlarınızı bile açmamanız gereken zaman dilimlerine giriyor olduğunuzu gösterir. Bu zaman diliminde eğer ne kadar az hasar alarak kendinizi o kişiden kurtarabilirseniz, hayatınızın ilerleyen zamanları içerisinde daha rahat olacaksınız.

Kahve falında ip üzerinde cambaz görmek, hayat arkadaşım dediğiniz kişi tarafından göreceğiniz büyük zararları da simgeler. Hatta aldatılma gibi olayları da işaret eder. Sizler eğer sizi aldatan insanları af ederseniz veya onunla oturup bir konuşmayı bile denerseniz pişman olabilirsiniz. Unutmayın ki, sadece karşınızda olan kişi değil bu durumdan sizler daha çok zarar göreceksiniz.

Falda cambaz görmek, aynı zamanda başınıza gelen olumsuz durumlardan kıvrak zekanız sayesinde kurtulmanız anlamına da gelir. Fakat etrafınızda sizin kurtuluşunuzdan memnun olmayan onlarca insan bulunmaktadır . Bu insanlar kötü niyetleri ile sizi tekrar o zor durumların içine sürüklemek için ellerinden geleni yapabilirler. Bu durum sizi kesinlikle umutsuzluğa sürüklememelidir. Çünkü bu şeklide kötü niyet besleyen insanlar hayatınıza zarar vermek konusunda asla amaçlarına ulaşamayacaklar.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, tecrübelerden ders çıkarmak demektir. Başına hemen hemen her türlü kötü olay gelse de, kendine güveni ve deneyimleri sayesinde bu olayların hepsinden başarılı bir şekilde kurtulmanın bir yolunu bulacaksın. Kendine güvenin sana kazandıracaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.