Kahve Falında Atlı Süvari Görmek

Kahve falında atlı süvari görmek, çok fazla kısmetin olması, hayırlı olayların vuku bulması anlamına gelir. Bu sembol aynı zamanda her ne kadar sen kısmetim kapalı o yüzden insanlar bana gelmek yerine daha çok benden uzak kalmayı tercih ediyor diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak durum aslında hiç de öyle değil. Eğer etrafına oldukça mantıklı bir şekilde bakmayı tercih edersen o zaman göreceksin. Bu sayede işte sen de bu hayatın en güzel olan anlarına da sahip olabileceksin. Her şey bu kadar basit bir şekilde hayatında ilerleyecek. Durun böyleyken sen sadece bu hayata at gözlüğü ile bakmayı tercih ediyor olabilirsin. Ayrıca sana ilgisi olan kişileri görmeyi pek de denemiyor olmandan dolayı da bu kadar yalnız kalıyorsun.

Falda çıkan bu sembol etrafınızda sizi seven insanların bol olması anlamına da gelir. Her şey senin etrafında bu kadar çok döner olması seni şaşırtabilir. Artık sen de bu durumlara bir dur demeyi tercih etmeli ve herkes gibi kendin için gelen kısmetlerden de hangisi hem beynine hem de kalbine yatıyor ise onu da tercih etmelisin demektir.

Falda atlı süvari görmek, aynı zamanda senin hayatına girecek olan kişinin de oldukça cesur ve seni her ne olur ise olsun her şeyden oldukça etkili bir şekilde koruyacak olduğuna da işaret eder. Sen de bu kişi ile hayatını birleştirmeyi tercih ettiğin anda göreceksin ki senin başına her ne gelmek üzere olursa olsun sen daha fark etmeden o bu durumu fark edecek ve sen müdahale etmeden de sana gelmesine engel olacak.

Kahve tabağında bu sembol hayırlı insanlar ile karşılaşmak, hanede maddi yönden refaha erişmek, güzel sohbet etmek demektir. Çevrenizde size hayrı dokunacak insanların farkına varabilir ve iyilik görebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.