Kahve Falında Asma Ağacı Görmek

Kahve falında asma ağacı görmek, kendinizden emin olmanız ve gereken kararları doğru bir şekilde almanız gereken döneme girdiğinize yorumlanır. Şu günlerde ciddi meseleler ile uğraşabilirsiniz. Özellikle maddi konularda çok temkinli olmanız gerekebilir. Sizi yanıltacak ya da zarara uğratacak her türlü durumdan uzak durmanızda fayda var diyebiliriz.

Falda asma ağacı görmek, artık kendiniz için mantıklı olan kararı vermenizi ve bu karar esnasında kalbinizi kapının dışında bırakmanız gerektiğine yorumlanır. Kalbiniz size ona gitmenizi söylese de eğer aklınız yok olmaz diyorsa dikkatli olmalısınız. Siz sadece kalbe değer vermek yerine beyine değer verirseniz işte o zaman istenilen değerleri daha kolay elde edebilirsiniz. Çünkü kalp sizleri yanıltabilir. Ama akıl ve mantık her zaman sizlerin iyi olması için en mantıklı kararları veren organ olması sebebi ile sizler beyini dinler iseniz daha doğru karar verebileceksiniz.

Falda asma ağacı görmek, her ne kadar aşk hayatını yansıtıyor olsa da kariyerle de yorumlanır. Bu sembolü bir de iş ile birleştirince bu durumun iş hayatınızı da değiştirmesine neden olmaktadır. Örnek verilecek olursa, işiniz de pek de iyi değil iseniz onun dikkatini çekmek amacı ile en iyisi olmak için daha da özen gösterebilirsiniz. Aynı zamanda kalbinizi her an dinlemekten işlere tam odaklanmayıp geriye doğru da gidebilirsiniz.

Kahve tabağında asma ağacı çıkması, sorumluluklarınızı doğru şekilde yerine getirmenizin önemini vurgular. Artık bir karar zamanınızın geldiğini ve bu aşamaları mantıklı bir şekilde atlatmanız gerektiğini de işaret eder. Her ne yaparsanız bunlar kendinizi ön plana alıp hareket etmeniz her açıdan mutlu olmanıza yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.