Kahve Falında Köpek Görmek

Kahve falında köpek görmek, genellikle aile içerisinde çok sevilen ve de sadık bir aile ferdi ile yorumlanır. Falına bakılan kişinin ailesinden pek çok konuda destek göreceğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda arkasında onu her koşulda savunan bir aile ferdi olabilir, bu kişi sayesinde dertler çabuk aşılır. Aynı zamanda bazı yorumcular tarafından da sadakatinden şüphe edilmemesi gereken dostu da ifade eder. Bu kişi bir aile dostu olabilir. Aile içinde sıkıntılı bir hayat geçmişte kalır, çok daha kolay ve rahat bir sürece gireceğini müjdeleyen bir faldır.

Falda köpek görmek, fincanın içinde çıkan köpeğin şekline göre yorumlanabilir. Mesela faldaki köpeğin dişleri görünüyorsa, beklenmeyen bir dostunuzdan gelen zarara işaret eder. Hiç beklenmedik bir anda ön yargılı olmadığınız bir dosttan gelen bu zarar sizi yalnız manevi olarak etkileyebilir.

Kahve falında köpek kafası görmek, tez zamanda duyulacak mutlu bir haber ile birlikte aile içerisinde sevince yorumlanır. Bir insan ile karşılıklı konuşarak da bu haberi alabilirsiniz. Aile bireylerinden birinin fal sahibini uyardığı konunun dikkate alınması gerektiğini işaret eder.

Kahve falında ev ve köpek görmek, ev halkı içinde huzursuzluğun bitmesine ve gelecek günlerde çok başarılı işlere imza atacağını ifade etmektedir.

Kahve falında kedi ve köpek görmek, uzun süredir dargın olan iki arkadaşın yeniden bir araya gelmesine ve konuşmaya başlamasına yorumlanır. Aile hayatında da çok mutlu olacağına dikkat çeker.

Kahve falında köpek ve fare görmek,  falına bakılan kişinin başarılı ve gurur duyacağı bir evladı olacağının müjdecisidir. Aile hayatında mutluluklar ardın sıra gelir ve eşiyle iyi geçinir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, size karşı düşmanca bir tavır içerisinde olan kişilerin bu huylarından vazgeçmelerine ve dostluk kurmak istemelerine yorumlanır. Ummadığınız insanlar ile dost olabilir ve görüşmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.