Kahve Falında Fare Görmek

Kahve falında fare görmek, iyi niyet ile yaklaştığınız bir insandan aynı iyiliği görememek ve içten pazarlıklı olan bir insana yorumlanır. Bu işi sizden aldığı haberleri de başkalarına iletiyor olabilir. Bu sebeple sırlarınızı paylaşmadan önce iki kere düşünün. Aynı zamanda parasal konularda da dikkatli olmanızda fayda var. Yoksa biri sizi zarara uğratabilir.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda sizin çevrenizdeki bir insanın karakterini çözemediyseniz yakında maskesinin düşeceğine yorumlanır. Bu kişiye karşı yersiz bir korku beslediğinizi düşünebilirsiniz, ancak sonradan işler değişir. Eğer niyetini anlamadığın biri varsa, bu kişiden uzak durulması anlamını da taşır. Bir yandan da karşı tarafın fal sahibine beslediği duyguları ifade eder.

Eğer fal fincanının dibinde çıkmış ise fal sahibinin karamsar olan düşüncelerini temsil etmektedir. Ön yargılarınız yüzünden çok mutsuz olabilirsiniz. Bazı insanlara karşı yeniden güvenmek sizin için zor olabilir.

Falda fare ve kedi görmek, bazı yorumculara göre çok sessiz ve sakin bir karakterin yara aldığı zaman etrafına çok zarar verebileceğini anlatmaktadır. Her ne kadar olaylara karşı tepkisiz kalsa da karşı tarafın üzerine çok gidilmemesi konusunda fal sahibi uyarılmalıdır.

Kahve falında fare yakalayan kedi görmek, şimdilik fal sahibi ile iş ilişkileri ve çıkarları söz konusu olduğu için samimi olan kişilerin, çıkarlarına ters düştüğü zaman mağdur bırakacak olan birine yorumlanır. Çevresinde yer alan şekiller ile birlikte yorumlandığı zaman ortaya çok daha farklı yorumlar çıkabilir.

Kahve falında fare ve kalp görmek, ufak tefek dargınlıkların çok uzatılarak huzuru kaçırması anlamına gelir. Aşk hayatında sıkıntılar olabilir. Karşı cinse karşı inatçı tutumlardan uzak durulması gerekebilir.

Kahve falında lağım faresi görmek, kıskanç olan bir insanı temsil eder. Bencil ve kıskanç bir insan yüzünden moraliniz bozulabilir ve bu kişi hayatınızı cehenneme çevirebilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde sinsi ve içten pazarlıklı olan bir insan ile rekabete yorumlanır. AÇ gözlülüğü yüzünden bu kişiye çok dikkat etmeniz gerekebilir. Yoksa sizin hakkınız olan paraya göz dikebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.