Kahve Falında Tavuk Görmek

Kahve falında tavuk görmek, kazandığınız paranın beti bereketini göreceğinize ve ailenize de faydalı haberler vereceğinize yorumlanır. Sizi mutlu eden bir şey onları da mutlu eder. Sizin adınıza çok sevinip aynı zamanda sizinle gurur duyarlar. Eğer bir süredir beklenen ödemeler varsa, bunlar yakın zaman içerisinde elinize geçer. Parasal endişelerinizden tez zamanda kurtularak bekleyen harcamalarınızı yapabilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol  aynı zamanda tez zamanda alınacak müjdeli haberlerin simgesidir. Falına bakılan kişinin çok sevdiği bir aile ferdinin sağlık probleminden tamamen kurtularak turp gibi olmasına işarettir.  Eğer aşk ve iş hayatında sıkıntılar yaşanıyorsa, son bularak her şeyin yoluna girer. Yaşantınızı düzene sokmaya başlayabilirsiniz ve mutlu günler yakındır.

Falda tavuk görmek, diğer bir anlama gelir. Yanında yer alan şekillere göre de yorum yapılır. Mesela etrafı aydınlıksa, uzun süredir beklenen terfinin alınması söz konusu olabilir. Ya da kurulu işin daha da büyümesi olasıdır. İşleriniz bir anda artabilir. Bire bin katarak yoluna devam etmeye başlayabilirsiniz.

Kahve falında beyaz tavuk görmek, meslek hayatında çok bereketli bir döneme gireceği habercisidir. Zor günleri için yatırım yapması konusunda da bir uyarı taşır. İhmal edilen ödemeler varsa bunları tez zamanda ödeyerek borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Kahve falında siyah tavuk görmek, pek de hayırlı yorumlanmaz. Alınan haberler sizin keyfinizi kaçırabilir ve haksızlığa uğradığınızı düşünmenize neden olabilir. Sizin üstünüzden geçinmeye çalışan kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Kahve falında kuluçkada tavuk görmek, yeni bir işe girmek ya da iş hayatında başka bir konuma atanmaya yorumlanır. Yeni işler ortaya koyarak yeniliklere açık olursanız, beraberinde çok mutlu olacağınız olaylar olabilir.

Kahve falında tavuk budu görmek, ani bir karar alarak düşünmeden atılan adımların sonunda pişmanlık getirmesine yorumlanır. Bu yüzden acele karar almamaya gayret edin. Kahve falında tavuk ayağı görmek, aynı zamanda falına bakılan kişinin ölçüp biçmeden hareket etmemesi gerektiği öğütler.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, tez zamanda beklenen yerden haber gelmesine yorumlanır. İş konusunda şansınız açık olur. Yeni bir iş girişimi olabilir, yeni bir ek iş yapılabilir. Haneden biri ile ortak bir iş de yapma kararı alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.