Kahve Falında Ejderha Görmek

Kahve falında ejderha görmek, size dost gibi görünen birinin aslında sizi başkalarına karşı küçük düşürmeye çalıştığına yorumlanır. Bu kişi sizi adeta düşmanı gibi görüyor olabilir. Sizinle başkalarının yanında dalga geçebilir ya da hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyerek sizi ezmeye çalışabilir. Sizi çekemeyen ve sözde dost gibi görünen bu kişilerin aslında size zararının dokunduğunun farkına varabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların niyetlerini artık daha net görmeye başlayabilirsiniz. Kim dost ya da düşman daha iyi anlayarak onları buna pişman etmeniz de olasıdır. Belki size yaptıkları hatayı bir şekilde anlamalarını sağlayabilirsiniz. Belki aranıza mesafe koyabilir ya da küslük olabilir. Ancak gücünüzü ve sağlam karakterinizi görerek size yaptıkları haksızlıklara karşı pişmanlık duyabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca çok sinirli olmamanız yönünde uyarır. Ani öfkelenmek size her zaman kaybettirebilir. Bu yüzden çevrenizden insanlar uzaklaşmaya başlayabilir. Fazla stres ve öfke yüzünden hayatını cehenneme çeviriyor olabilirsin. Eğer ejderha sembolü fal fincanının dibinde yatıyor olarak çıkarsa, öfkesini kontrol altına almaya çalışmasında fayda olacaktır. Fal fincanının ağız kısmında çıkan ejderha sembolü çevrendeki insanları öfkesi ile kırıp geçiren birine yorumlanır. Büyük ve güçlü bir düşmanınızın varlığına da işarettir.

Fakat ejderha sıkıntıların dışında ve temiz gözüküyorsa ferahlığa işaret eder. Önü aydınlıksa kısa sürede duyulacak iyi haberle keyfi yerine gelecektir. Bol şansa ve iyi sağlığını muhafaza etmeye de yorumlanır. Hüner sahibi bir kimseyle tanışabilirsiniz. Ayrıca güvenli kalmaya, üne ulaşmaya, çalışma hayatında mertebeye geleceğine işarettir. Bunun yanı sıra sevinmeye, paranın verimli olmasına, bolluk berekete yorumlanabilir. Yanında yer alan şekillere göre anlamları değişir. Bazı yorumcular bunu çektiği cefa sonucunda sefasını sürmek olarak yorumlar. Falına bakılan kişinin rahatlığa kavuşması yakın olabilir.

Kahve falında ejderhanın ağzından ateş çıkması, daha önceden yaptığı yanlışlardan dönmesine yorumlanır.  Bunun sayesinde ateş ile bütün kötülüklerden temizleneceğine de işarettir. Ejderhanın kötüye yorumlanması, ateş saçan ve yok eden bir varlık olmasından dolayıdır. Bu sebeple bazı fallarda felaketlere, hatta baş edilemez bir düşmana ya da elde edemeyeceği bir mal varlığına  yorumlanabilir.

Kahve falında ejderha ve dinazor görmek, bir insanla karşı karşıyaysa, o kişinin amaçlarına ulaşamayacağına delalet eder. Aranızdaki rekabet yüzünden çok zor ve sıkıntılı günlere de yorumlanabilir. Falına bakılan kişi bir işe kalkışmışsa ya da bir karar içindeyse, bu karar karşısında zarar görebilir. Bu karardan vazgeçmesi gerektiğine de işaret eder.

Kahve falında ejderha ve kalp görmek, fal sahibinin sevdiğinden çok büyük üzücü zararlar görmesi demektir. Sevdiğiniz insan sizi yanıltabilir ve hayal kırıklığına uğratabilir. Belki sözleri ve belki de davranışları ile ayrılma noktasına gelmenize sebep olabilir. Hatta çevreniz de ayrılmanız yönünde ısrarcı olabilir.

Falda ejderha görmek, aynız zamanda biri tarafından büyük bir kinin habercisidir. Kahve falında köpek ve ejderha görmek,  duyduğu kine rağmen ona zarar vermeye kıyamayan bir insanı simgeler. Kahve falında ejderha ve ağaç görmek, fal sahibine ulaşması engellenen sevgiliyi temsil eder. Bu kavuşma için çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Ancak fal sahibi mutlaka vuslata erecektir. Çünkü ejderha güçlü bir hayvandır ama yenilmez değildir. Fal yorumcularına göre ince bir tehlikenin büyümeye başlaması olarak da yorumlanır. Eğer önlem alınmazsa, gelecek zamanda falına bakılan kişiye maddi ve manevi zararlar verecek birileri olabilir veya maddi külfet olabilirler.  Bu sebeple hayatınızı gözden geçirerek, güvenebileceğiniz ve asla güvenemeyeceğiniz kişileri iyi ayırt etmeniz olasıdır.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapacağınıza ve isteğinize bir şekilde ulaşacağınıza, adeta tuttuğunuzu koparacağınıza yorumlanır. Sizdeki azim, hırs ve güç ile hiç kimse engel olamayacak. Özellikle aileden görülecek destek ile kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.