Kahve Falında Keçi Görmek

Kahve falında keçi görmek, sakin tavrınızı koruyarak size zorluk çıkaran kişilere karşı büyük bir zafer elde edebilirsiniz. Şu günlerde adeta sabrınızı sınayan birileri olabilir. Sırf bu yüzden bazı işlerinizi ertelemeniz de gerekebilir. Ancak bu kaprisli ve sizi sürekli uğraştıran her kimse sabrınız karşısında fazla dayanamayacak. Belki sevdiğiniz insan da size bazı konularda inat yapıyor olabilir. Bir süredir istediği bir şeyi siz istemiyor olabilirsiniz. En sonunda iki tarafın da gönlü olacaktır.

Falda çıkan bu sembol ayrıca aslında çok zorlu geçmesi gereken bir dönemi oldukça kolay bir şekilde atlatacağınzı anlamına gelir. Bazı hayvan sembolleri kişilerin karakterini simgeler. Falda çıkan keçi sembolü de bunlardan biridir ve keçi gibi inatçı biri olduğunuza yorumlanabilir. Günlük hayatta inatçı tavırlarınız ile çevrenizdekilerin sabrını zorlamamalısınız. Sevdiklerinize inat yaparak onları üzmek yerine daha uzlaşmacı olabilirsiniz. Huysuz birine de gönlünüzü kaptırmanız olasıdır.

Falda keçi görmek, aynı zamanda fal sahibinin inatçı, huysuz ve kaprisli biri olduğu şeklinde yorumlanır.  Gelecek günlerde eğitim ya da iş hayatınızda oldukça telaşlı günler geçirebilirsiniz. Bu yoğun ve zor günlerde kendinizi sürekli kontrol altında tutmanız gerekebilir. Sorumluluklarınızın artması ileride sizin avantajınıza olabilir. Ancak yöneticileriniz ile tartışmanızı gerektirecek bir ortamdan kaçının. Yine çalışma arkadaşlarınızla da tartışmak yerine konuşarak meseleleri halletmeniz sizin açınızdan da daha iyi sonuçlar verebilir. Bu duruma son derece dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki insanlara sizi kıskanmaları için nedenler vermemek konusunda temkinli olmalısınız. Bu dönemde konuşmadan önce kelimelerini tartmanızda fayda olacak. Yoksa kelimeleriniz farklı yönlere çekilebilir. Özellikle bu dönemde kullandığınız sözler hayatınıza etki edebilir.

Falda çıkan bu sembol genellikle kişinin kendini kontrol altına almasını gerektiren bir uyarı anlamına gelir. Bu durum aşk hayatına da benzer olacaktır. Aşk hayatınızda partnerinize karşı da oldukça samimi ve dikkatli olmanız gerekiyor. İnatlaşmak yerine daha anlayışlı ve sakin olmanız gerekebilir. İkili ilişkilerde zor bir dönemin habercisidir. Sevgiliniz ya da eşinizin bu dönemde sizden göreceği sevgiye ve ilgiye çok ihtiyacı olabilir. Fakat bu sevgi içten ve samimi olmalıdır. Partnerinizin göstermelik olarak yaptığınız bütün davranışların farkına varabileceğini unutmayın.

Kahve tabağında bu sembolün çıkması hane içerisinde sakin ve güzel bir dönem geçireceğinizin habercisidir. İş hayatınızda ya da sosyal yaşantınızda dostlarınızla iş birliği yapmanızı gerektirecek bazı durumlar olabilir. Ayrıca son derece enerjik hissedebilir, herkese pozitif enerji verebilirsiniz. Sizinle inatlaşan insanlara karşı da pozitif tutumla bir şeyleri kabul ettirmek kolay olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.