Kahve Falında İki Dağ Arası Görmek

Kahve falında iki dağ arası görmek, bazı sıkıntıların yakında aşılması, arada kaldığınız konularda artık doğru yolu bulmanız demektir. Üzerinizde çok fazla sorumluluk ve görev olması sizi zorluyor olabilir. Bazı şeylerin üstesinden gelmeniz için zamana bırakma ihtiyacı duyabilirsiniz. Özellikle bazı durumlarda iki tarafı da mutlu etmek için susmanız ya da sabretmeniz, bir şeyleri oluruna bırakmanız gerekebilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca sizin mücadeleci bir yönünüzün olduğunu gösterir.  Özellikle kötü günler geçiriyorsanız da ileride hak ettiğiniz yere geleceğiniz için ümidinizi yitirmemelisiniz. Her inişin bir çıkışı olduğunu unutmayın. Bunun gibi bu zor günlerinizde sebat edip isyan etmemeli, gayret elden bırakmamalısınız. Böylelikle iyi günlerin geleceğine inanarak motive olabilirsiniz. Ayrıca manevi olarak ibadetlerinizi yerine getirmek ve pes etmemeniz gerektiği şeklinde de yorumlanır. Geleceğinizin açık ve aydınlık olacağı konusunda da size müjdeleyen bir semboldür.

Falda iki dağ arası görmek, sevdiğinizle birlikte olmanız size her zaman destek olan ve sizi yalnız bırakmayan biri olması sizi mutlu ediyor olacak. O kişiye gereken önemi vermeniz gerektiği şeklinde de yorumlanır. Kalbiniz temiz ve iyi niyetli biri olduğunuz için iyi niyetli insanlar karşınıza çıkacaktır. Ayrıca zorluklarla sınanırken bile sevdiklerinizden destek alabilirsiniz. Bu karakter yönünüzden dolayı hep mutlu ve huzurlu olacaksınız. Ayrıca adaletin yerini bulması, mevki makam sahibi olmak ve kazanç demektir. Eğer bir süredir kararsızlık içindeyseniz, bir süre daha kararlarınızı erteleyin. Bunun yanı sıra çok kazanmakla helal kazanmak arasında kaldığınızın bir durumun habercisidir. Seçiminizin helal kazançtan yana olması daha az maddi kazanç sağlasa da manevi olarak doyuma ulaşabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, aile arası bir takım konularda iki arada bir derede kaldığınıza yorumlanır. Ailenizle anlaşmazlık yaşadığınız şeyler olabilir. Bu da hem sizi hem de onları huzursuz ediyor. Ancak uzlaşmak da zor görünebilir. Bu yüzden bir süre daha idare etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.