Kahve Falında Sapan Görmek

Kahve falında sapan görmek, herkese kanmamak ve biraz daha temkinli olmak şeklinde yorumlanır. Eğer çevrenizdeki insanlarla aranızdaki samimiyete kanarsanız, sizi zor durumda bırakan biri olabilir. Özellikle kendi fikirleri ile sizi etkileyen birinden zarar görebilirsiniz. Başkalarının fikirlerine ve hayallerine kanmadan önce iki defa düşünün. Özellikle iş ve eğitim hayatında alacağınız kararlarda daha emin olmalı, aceleci olmaktan kaçınmalısınız.

Falda çıkan bu sembol ayrıca falına bakılan kişinin çevresinde yer alan insanlara alaycı ve iğneli cevaplar vererek onları sinir etmesi şeklinde yorumlanır. Bu tutumunuz çevreniz tarafından tepki görmenize neden olabilir. Ancak sevmediği insanları sinir etmemeye gayret etmeli ve daha pozitif olmalıdır. Bazı fal yorumcularına göre de bu sembol oldukça kültürlü birine yorumlanır. Falına bakılan kişi bir o kadar da ukala biri olarak yorumlanır. Bu davranışlardan kaçınmaya gayret edin. Özellikle sevdiklerine karşı bencil olmayın.

Kahve falında elinde sapan tutan insan görmek, birilerine çok kızmak ve kırılmak olarak yorumlanır. Bu sebeple de intikam almak istiyor olabilirsiniz. Ancak sakin kalmaya gayret etmeli, şartlar ne olursa olsun ayakta durmaya ve yardım almaktan kaçınmamaya gayret etmelisiniz. Her şeyin geçici olduğunu unutmayın ve kalp kırmamaya gayret edin.

Falda sapan görmek bulunduğu konuma göre de farklı anlamlara gelir. Örneğin fincanın kulp kısmına yakın çıkarsa, çok aşırı tepkiler veren bir aile üyesi ile tartışmak olarak yorumlanır. Fal sahibini ne yapacağı konusunda zor durumda kalabilir. Bu aile ferdinin saldırgan tavırları gittikçe ilerleyebilir ve bu sebeple de bir an önce uzman bir yardım alınması faydalı olabilir. Eğer fincanın ağız kısmına doğru çıkarsa, ikili ilişkilerinde çok hızlı ve değişken ruh hali içerisinde olduğunuza yorumlanır. Bir diğer anlamı da kin tutmak demektir. Fakat bu kindar kişilik fal sahibi değildir ve genellikle fal sahibine hissedilen kinin belirtisi olarak yorumlanır. Eğer sapan sembolünün etrafında insanlar varsa, kırdığı insanları gözden geçirip olayları tekrar değerlendirmesi faydalı olacaktır. Eğer üzerindeki kinden arınmazsa, negatif enerjisinden çok kötü etkilenmesi olasıdır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinden biri ile ortak iş yapmak olarak yorumlanır. Birbirinize destek vererek birlikte ortak bir işe imza atabilirsiniz. Size destek vermek isteyen birine karşı da ılımlı olmanız gerekir. Eğer aile içinde pozitif olursanız, seni el üstünde tutacaklar ve onların gönlünü yeniden kazanacaksın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.