Kahve Falında Karga Görmek

Kahve falında karga görmek, aile büyükleri ile aranızda yaşanacak anlaşmazlıklara yorumlanır. Belki bir mal mülk ile ilgili sorunlar olabilir. Mal mülk alım satımı ile ilgili aile büyükleri ile fikir ayrılıkları yaşayabilir, onların onayını almakta zorlanabilirsiniz. Kuşak farklılıkları sebebi ile de şu günlerde bir takım sıkıntılar yaşanabilir ve aile içerisinde bazı sorunları aşmakta zorluk çekebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca hayatınızda bir süredir devam eden belirsizliklerin habercisidir. Bu kafa karışıklığı yaratan dönem sizin ve aileniz için bir hayli stresli geçebilir. Özellikle arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz tarafından beklediğiniz davranışları göremeyebilirsiniz veya onlar tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Fakat sevdiklerinize kendinizi anlatmaya çalışmanız sizi yorabilir. Hatta bazı tartışmalara girmeniz de söz konusu olabilir. Bu belirsiz dönem sizi yıpratacaktır. Bu sebeple de bu gibi açıklamalardan ya da tartışmalardan uzak durmanız hem siz hem de sevdiklerinizle iletişiminizde daha iyi olabilir. Çok daha sabırlı ve sakin olmanız gerekiyor. Şu günlerde daha sağlıklı zamanlar geçirmenizi sağlayacak şey sabır etmektir.

Kahve falında karga kafası görmek, iş ve eğitim hayatınızda her şey yolunda giderken bir anda meydana gelecek olayların habercisidir. Çalışma hayatında bir takım değişiklikler yapmanız gerekebilir. Yapacağınız bu değişiklikler sizi endişeye sokarak korkutabilir.

Kahve falında karga burnu görmek, son zamanlarda bazı istemediğiniz anlaşmalara girmiş olmanızı simgeler. Biri ile ortaklık yapma konusunda bir takım endişeleriniz olabilir. Ya da ortaklarınız size güven vermeyebilir. Fakat kuruntu yapılan bu anlaşmalar beklemediğiniz kadar karlı sonuçlanacaktır. Tam tersi ortaklıklarda güzel olaylar gelişebilir.

Falda karga görmek, aynı zamanda dost sandığınız birinin arkanızdan konuştuğunu simgeler. Bu kişi size iftira atarak canınızı sıkabilir. Son zamanda hayatınıza yeni biri girmesi de söz konusudur. Bu yeni tanışacak olduğunuz kişi her ne kadar size sevgisini ve ilgisini belli edemese sizi seviyor.  Ayrıca etrafınızdaki herkes o kişinin size olan sevgi ve ilgisini biliyor. Siz de bunu anlayacaksınız. Hatta sizin de bu sevgi ve ilgiyi fark edeceğiniz gelişmeler yaşanması an meselesidir. Yine de bu durumda partnerinizin beklediği karşılığı vermekte gecikmemeye gayret edin. Onun sizden bir hamle beklemesi de olasıdır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, şu günlerde hane içerisinde bir çok nedenden dolayı maddi anlamda sıkıntılar yaşanmasının habercisidir. Son günlerde yapılan mecburi harcamalarınızı ve finansal durumunuzu kontrol altına almanız oldukça önemlidir. Mesela alacaklı olduğunuz bir paranın zamanında gelmemesi canınızı sıkabilir. Bu durum sizi maddi anlamda zorlayabilir ve çaresiz bırakabilir. Yine son zamanlarda sosyal hayatınızda sizden beklenmeyen hareketleri tekrarlamanız da canınızı sıkabilir. Bu durum karşısında da kendinizi kontrol altına almanız ve özellikle daha sakin olmanız gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.