Kahve Falında Solucan Görmek

Kahve falında solucan görmek, geçmişte yapmış olduğunuz iyiliklerin karşılığını alacağınıza yorumlanır. Bir zamanlar iyiliğiniz dokunduğu birine şimdi işiniz düşebilir. Ya da bir yardım kuruluşuna katılabilirsiniz ve birilerine yardımınız dokunabilir. Hayır sever yönünüz ile sevdiklerinize örnek olacaksınız. İyimser yanınız ile sevdiğiniz insanın da kalbini kazanmanız olasıdır. İç huzuru sağlayabilir ve manevi yönden de kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yavaş adımlar ile başarı merdivenlerinde ilerlemeye işarettir. Bir süredir çok istediğiniz bir konu olabilir. Fakat biraz sabırlı olmanız ve zamana bırakmanız gerekiyor. Sabır ederseniz, istediğiniz hedefe ulaşmanız daha olasıdır. Belki tahmin ettiğiniz zamandan biraz daha uzun sürede gerçekleşebilir. Yine hayal ettiğinizden biraz farklı da olması olasıdır. Fakat hedefinize er ya da geç ulaşacaksınız. Eğer evde yalnız yaşıyorsanız yalnızlığınızı paylaşmak için evde hayvan beslemeye kara verebilirsiniz. Kedi yada köpek beslemek konusunda bazı araştırmalar yapmanız da mümkündür.

Falda solucan görmek, aynı zamanda yeni bir iş olarak yorumlanır. Bir süredir istediğiniz bir iş varsa ve uzun süredir iş başvuruları yapacaksanız olumlu olabilir. bu aralar iş başvurularınızdan çok sevineceğiniz yanıtlar almanız mümkündür. Hangi işi yapacağınız konusunda kararınızı verdiyseniz, iş değişikliği ya da iş başvuruları söz konusu olabilir. Kariyer planı yapmak konusunda artık daha kararlı olacaksınız. Kariyerinizi planlayın ve buna göre adımlar atmak için hazırlıklarınızı yapın.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hayırlı bir kısmet ile karşılaşmak anlamına gelir. Evli olan kişiler evlat sahibi olmak isteyebilirler. Ya da evlatları olanlar için de çocukları konusunda bir hayli güzel gelişmeler olacak. Çocuklarınızın sınavı iyi geçebilir, karnesi başarılı olabilir ve size güzel haberler ile gelebilirler. Bekar olan kişiler için de aşk söz konusu olabilir. İlk görüşte aşka inanmayanlar bile yıldırım aşkı yaşayabilirler. Bir süredir istediğiniz tatil planınız varsa, hiç de ummadığınız bir sebepten kaynaklı olarak tatilinizi değiştirebilirsiniz. Ya da daha sonraki bir döneme ertelemek isteyebilirsiniz. Tatil planınızı yapmak için acele etmemeye gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.