Kahve Falında Timsah Görmek

Kahve falında timsah görmek, riskli olan bir şeyden kurtulmak ve yanlış karar vermenize sebep olacak kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıdır. Sizi tehlikeye sürüklemeye çalışan kişiler olabilir. Eğer sizi kendi menfaatleri için kullanmaya çalışan biri varsa dikkatli olun yoksa borca sokabilir. Maddi yönden birinin külfet olması da ekonominizi sarsabilir. Birinin yüklü borcu varsa da ödememek için uğraşabilir.

Falda çıkan bu sembol aynı zamanda sizin oldukça güçlü bir düşmanınızın olduğunu gösterir. Fakat bu düşman karşısında kazanacağı zaferin müjdecisi olarak bilinir. Hile ile emeklerinizi ele geçirmek isteyenler başaramazlar. Çalışma hayatında yaşanan problemler sona erer ve  ileriye dönük başarılarınıza inanç artar.  Sizi başarılarınızı aşırı derecede kıskanan kimseler varsa zarar veremezler. Kahve falında timsah ağzını açmış bir şekilde duruyor, bir düşmanın parasal anlamda zarar vermek için hazırlanıyor demektir. Sizden para koparmaya çalışan biri olabilir.

Falda timsah görmek, yakın çevreniz ve iş ortamı içerisinden dostlarınızı kendi tarafına çekmeye çalışan sinsi birisine yorumlanır.  Bu kişi size karşı dolduruşa getiriyor olabilir. Fakat arkadaşlıklarınız sağlamsa bu durumdan dostluğunuzu bozmaz. Bir süredir zor günler geçirenler ve iş ortamında huzursuz olanların hak ettikleri makam mevki verilir. Hakkınız olanı hile hurda ile ele geçirmeye çalışan her kim varsa kendi kazdığı kuyuya kendi düşer. Sizi tepe taklak etmek isteyen kişiler kendileri benzer bir duruma düşerler.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, genelde kıskanç ve aç gözlü bir insana yorumlanır. Kişi emeklerinin karşılığını almakta zorluk çeker. Çünkü aç gözlü kişiler  el koymaya kalkabilir. Sizin aile ekonominize zarar vermeye, mal mülk kaybına sebep olabilirler. Miras konusunda da bir kişinin aç gözlülük yapması ve hakkınıza konmaya çalışması yüzünden çok dikkatli olmanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.