Kahve Falında Kalp Görmek

Kahve falında kalp görmek, çok güzel yürekli insanların hayatınızda olması ve sevecen biri olmanız sebebi ile herkesin gönlünü kazanmanız anlamına gelir. Bu sembol ayrıca kalbi sizin için atan birini de simgeler.  Fal sahibine birbirinden güzel haberleri ardı arkasına sıralar Mesela kahve falında içi dolu bir kalp görmek, fal sahibinin karşı cinsle olan ilişkilerinin çok iyiye gideceğini müjdeler. Falına bakılan kişi eğer evli ise eşi ile arasında geçen huzursuzlukların son bulacağına yorumlanır. Aynı zamanda ona yeniden aşık olacağına işaret eder.

Bekar birinin falında büyük kalp çıkarsa, evlenip çok mutlu bir yuva kuracağına dalalettir. Kalp, falda genellikle mutlu bir aşk hayatına kavuşmayı ve sevilen biri olmayı işaret eder. Aşkın sembolü olan kalbin içi boş ise, bu sefer de çok kısa bir süre sonra aradığı gerçek aşkı bulacağına yorumlanır. Sevgi ve aşk konusunda bazı önemli ve mutluluk verici gelişmeler yaşanacağının habercisidir. Fal sahibi kişi hakkında da bu sembol bilgi verir.

Falda çıkan kalp; sevecen, iyi kalpli, mülayim, çok kolay sinirlenmeyen, sakin, devamlı iyilik düşünen çok iyi bir insan olduğunuzu simgeler. Karşınıza da böyle iyi huylu insanlar çıkabilir. Bu insan kendisi kadar iyi, hatta daha da iyi bir insanla tanışacak demektir. Hatta kısa zaman sonra bu insanla ömrün birleştirecektir. Bir ömür mutlu, huzurlu, ferah bir hayat sürecektir.

Kahve falında kalp çıkması, aynı zamanda uzun zamandır beklenilen bir haber tüm hayrı ve bereketiyle gelecek olmasını müjdeler. Bu havadis ile birlikte ailece çok mutlu olunacaktır. Bu sadece maddi değil, manevi olarak da tüm sorunların çözülmesini sağlayacak bir haber olabilir.

Falda kalp görmek, bazı fal yorumcularına göre içi dışı bir ve samimi fal sahibi ile yorumlanır. Karakter olarak çok saf ve temiz olan fal sahibini temsil eder.  Kalpler, fal fincanında birden çok belirmişse bu sefer fal sahibinin çok sevilen bir kişilik olduğu anlamına gelir. Eğer kalp sembolü fal tabağında çıkmışsa, bunun da anlamı zamanla çok seveceği biri ile tanışmayı simgeler.

Falda çıkan kalp sembolünün yanında küçük içi boş noktacıklar veya baloncuklar varsa, bu baloncukların ve noktaların sayısı yorum yaparken fark etmez.  Az ya da çok, gelecek bu haberlerin, mutlu ilişkilerin nazara gelebileceği anlamına gelir. Çok dikkat edilmesi, nazar önleyici dualar okunmalı gibi ne biliyorsanız yapılmalıdır. Bu nazar tüm bu güzellikleri mahvedebilir ve sıkıntı verebilir.

Falda irili ufaklı birkaç tane kalp figürü varsa falda, art arda birçok güzel haber geleceğinin işareti denilebilir. Evli olmayan genç kızlar için kısmetini açılacağına müjdeler. Sırayla talipler yağacağına işaret eder. Küçük büyük oldukça bereketli gelecek bu haberlerin sonu çok ferah, çok mutlu, huzurlu olacak demektir.

Kahve falında içi dolu kalp görmek, ailede çok sevilen biri ufak bir kaza atlatacak olarak yorumlanır. Ancak bu haber çok insanı üzecek olsa da kısa bir sürede iyileşme olabilir. O çok sevilen insan sağlığına kavuşacak. Bu kaza aile bağlarını eskisinden çok daha güçlü yapabilir. Hatta daha çok birbirinize kenetleneceksiniz. Birbirinizin değerini anlayabilmeniz açısından da önemli gelişmeler olabilir. Yakın zamanda ailede küs olanlar barışacak, eski mutlu aile tablosu tekrar yaşanacak.

Fal fincanında yer alan diğer şekiller ile birlikte yorumlanırsa kalp sembolünün anlamı değişir. Örneğin kalp figürü bir hayvan sembolünün yanındaysa, bu sefer o hayvana göre yorum yapılmaktadır. Kahve falında kalp ile tavuk yan yana ise, bunun anlamı bir türlü açılamayan bir sevgili demektir. Eğer kahve falında kalp ile horoz yan yana ise, bu sefer de söylenmesine rağmen karşılık alınamayan bir sevgiye dalalettir. Ancak kahve falında kalp sembolünün yanında bir ay veya yıldız varsa, her zaman aşkların en güzeli ve en hayırlısını yaşamak olarak yorumlanır. Hatta bir yüzük veya dolunay ile birlikte görülen kalp sembolü evlilik ile sonuçlanan bir aşkı işaret eder. Evli ve çocuğu olmayan bir fal sahibi için kahve tabağında görülen kalp sembolü ise, ilerde bir çocuklarının olacağı müjdesini verir.

Kahve falında kalp ve insan görmek, bazı yorumlarda karşı cinsten bir insanın yardımını alarak yakın zamanda çok yükseleceğiniz anlamına da gelir. Bu karşı cinsteki insan size oldukça fazla değer veriyor olabilir. Hatta onun gözünde bir melek gibi olabilirsiniz. Elinden gelen hiçbir yardımı sizden esirgemeyecek. Bu insan ya çok yeni tanıştığınız ya da kısa süre sonra tanışacağınız bir insan olabilir. Tanışmanızla birlikte hayatınızın bir anda merkezine girecek biri olacaktır. Duygusal anlamda bir birliktelik olmayabilir. Ancak olsa çok güzel olabilir. Fakat bu sembol daha çok ömür boyu sürecek bir dostluğun temellerinin atılacağını işaret eder.

Kahve falında yan yana kalp görmek, çok eskilerde kalmış bir aşkın tekrar küllerinden doğacağını söyler. Çok eskilerde yaşanmış, belki de unuttuğunuz bir aşk hikayesi kaldığı yerden devam edebilir. Bir arkadaş topluluğunda, bu bir düğün, nişan gibi merasimi olabilir. Bu kişi ile beklenmedik anda rastlayacaksınız. Hatta o çok eski aşkınız ı görünce şaşırabilirsiniz. Bu ayrıldıktan sonra hiç aklınıza bile gelmeyen eski bir aşk olabilir. Fakat gördüğünüzde tüm anılar tekrar canlanacak ve karşılıklı olarak birbirinden tekrar hoşlanmaya başlayabilirsiniz. Hatta eskisinden bile daha çok bu eskide kalan aşktan etkileneceksiniz.

Kahve falında bembeyaz kalp görmek, yanındakilerle daha sağlıklı bir hayat sürmek olarak yorumlanır. Mesela kalp falda genel olarak yanında bir anahtar ile çıkar. Bu anahtarla birlikte görülen kalp, gönülden istenen, oldukça emek verilmiş bir işte başarılı olunacağını simgeler. Bu durum iki şekilde olur. Bir kişiyi çok sevmiş, uzun süredir ikna etmek için uğraşıyor olabilirsiniz. Bu kişi size yakın bir zamanda size samimi olabilir ve istediğinizi elde edip çok mutlu olacaksınız. Fakat bu fal genellikle maddiyata da yorumlanır. Yoluna baş koyduğunuz bir işte emeklerinizin karşılığını almanız çok yakın demektir. Ekonomik olarak oldukça zorlu bu yolun sonunda oldukça güzel başarılar elde edeceksiniz. Kazancınızın artması ve mal mülk alarak çok mutlu olacaksınız.

Kahve falında anahtar ve kalp görmek, maddi açıdan oldukça bereketli bir döneme girileceğini gösterir. Bu kalp ile birleşince de çok sevdiğiniz, çok inandığınız bir işte bu başarıyı, kazancı yakalayacağınıza yorumlanır. Kalp figürü kahve fincanının üst kısmında çıkarsa, bu güzelliklerin oldukça kısa süre içinde olacağını gösterir. Eğer fincanın dibinde ise uzun süreye yayılacağını, fakat daha kökleşerek ilerleyeceğini anlatır.

Kahve falında kalp çıkarsa, ilk akla geldiği gibi aşkı müjdeler. Falında kalp çıkan kişi yakın zamanda aşkı bulacaktır demektir. Ya da zaten aşık olduğu kişi ile mutlu bir ömre doğru ilk adımları atacaklardır. İki kişi arasındaki tutkunun dışında ailevi işlerde de sevgi dolu zamanlar anlamına gelir. Aşk sadece bir kişiye duyulan özlem değildir. Fal sahibi aşkı kendi düşüncelerine göre yorumlayabilir. Kahve falına bakılan kişi aşk kelimesine en çok yakıştırdığı şeye sahip olacağına yorumlanır.

Falda çıkan bu sembol, karakteriniz hakkında da bilgi verir. Sizlerin dürüst, sevecen, aşka ve sevgiye önem veren, olumlu bir insan olduğunuzu gösterir. Bu sembol her zaman hayırlara vesiledir. Kahve tabağında kalp çıkması, hanenin bereketinin artacağını simgeler ve mutluluğa yorumlanır. Aile bireyleri ile yapılacak bir görüşme sonrası açığa çıkacak bir takım konular dahilinde feraha ulaşılacağına rivayet edilir. Bekar olan kişiler için falda çıkan bu sembol evlilik yolu göründüğüne yorumlanır. Eğer evli ise mutlu ve huzurlu geçen günlerine bebek ile neşe geleceğine işaret eder. Ayrıca temiz, saf ve iyi yürekli bir dosttan destek almak, hep yanınızda olmasıdır. Bir dosttan alınacak yardım sayesinde hayat standartlarınız daha da artabilir. Kimi zaman ise yardıma muhtaç olan bir arkadaşa el uzatılacağına yorumlanır. Ayrıca zor durumda olan bir kimseye yardımda bulunulacağına yorumlanabilir.

Kahve falında kalp ve deve görmek, zor günler geçiren fal sahibinin sıkıntısının sona ereceğine yorumlanır. Fal sahibinin yeni işlere el atacağına da rivayet edilir ve yeniliğin öncüsüdür. Bir takım yenilikler ile karşılaşılacağına işaret eder. Hayatınızdaki bu yenilikler sayesinde fal sahibinin aklında olan soru işaretlerinin gideceğine de işaret edebilir. Bazı yorumlara göre kısmetlerin açıklığına bazı yorumlara göre ise mal varlığa yorumlanır. Fal sahibinin bir takım miras olayları ile uğraşacağına da delalettir. Maddi yönden problemsiz bir döneme girileceğine rivayet edilebilir.

Kahve falında kalp ve kuş görmek, fal sahibinin düğün dernek için elinden çıkacak birikimine de işarettir. Bu bakımdan hayırlı işler için uğraşılacağına rivayettir. Fal sahibinin uzun bir yoldan gelecek bir misafirinin olduğuna da yorumlanır. Bu misafir müjdeli haberler ile gelebilir. Bu sembol hoş havadis ve iyi manadadır. Falına bakılan kişinin yakın zamanda ulaşmak istediği şeyleri elde edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda mutluluğu bulacağına işaret eder.

Falda büyük kalp görmek, fal sahibinin kısmetinin açılacağına ve muradına ereceğine işaret eder. Falda küçük kalp ise fal sahibinin insanlar tarafından fark edileceğinin ve karşı cinste ilgi uyandırmaya başlayacağının habercisi denilebilir.

Kalbin yanındaki objeler de yorumlama açısından önemlidir. Örneğin falda kalbin yanında bir tavuk varsa, fal sahibi birine karşı platonik bir aşk beslemektedir. Fakat duygularını dışarıya vurmaya cesareti yoktur. Fal yorumcusu fal sahibine öğütlerde bulunur. İçindeki aşkı dışarıya vurmasını ve cesaretli olmasını söyler. Eğer fal sahibi bu öğütleri dikkate alırsa, sürekli ertelediği mutluluğa kavuşması olasıdır.

Kahve falında kalbin yanında ay varsa bu zenginliğe ve berekete işaret eder. Eğer faldaki ay dolunaysa, bu sefer fal sahibinin hayatında önemli olaylar meydana gelecek demektir. Fal sahibinin aşık olduğuna veya olacağına işaret eder. Başkaları tarafından sevileceği anlamına gelir. Falına bakılan kişi eğer evliyse bir çocuk sahibi olacaktır. Evli değilse de sevdiğiyle çok yakında evliliğe doğru bir adım atacağını işaret eder. Yorumcunun aklına ilk olarak aşkı getirir.

Kahve falındaki kalp, her zaman aşk anlamına gelmeyebilir. Faldaki kalp bazen de sağlığın habercisidir. Kalp, fal sahibinin sağlığına kavuşacağına ya da hasta olan bir yakınının yakın zamanda iyileşeceğine yorumlanabilir. Kahve Falında kalp çıkan kişi çevresinin güvenini kazanacak şeyler yapabilir. Aynı zamanda da güvenilir bir çevreye sahiptir.

Kahve falında kocaman kalp görmek, genel itibari ile birine duyulan aşkın ve mutluluğun simgesidir. Fal sahibinin fincanında karşısına çıkan kalp ona bir şeyleri çağrıştırarak üç vakte kadar aşık olacağı biriyle tanışacağına yorumlanır. Ayrıca aşkın kendisini değiştireceğine ve yakın zamanda dünya evine girerek çok mutlu olacağına işaret eder.  Bu sembol ayrıca iyiliğin, dürüstlüğün, sevginin, huzurun, ferahın, sevecenliğin ve yakın dostlukları temsil eder.

Eğer falınızda birden çok kalp çıkarsa, çevrenizdeki insanların sizleri oldukça sevip saydıklarına, sizi seven kişilerin fazlalığına ve yardımsever bir kişiliğe sahip olduğunuzu işaret eder. Falda çoğu zaman kalbin yanında farklı sembollerde kendini çıkar. Örneğin kalbinizin yanında bir ağaç veya dağ figürü oluşmuşsa, sizleri uzaktan birilerinin istemeye geleceğine ve isteme işinin sizinde hoşunuza gideceğine yorumlanır. Ayrıca bu güne kadar hayalini kurmuş olduğunuz rahat yaşamın evleneceğiniz kişinin sizlere sağlayacağına ve hiçbir zaman pişman olmayacağınız kadar eşinizi seveceğinize yorumlanır. Sizi sandığınızdan daha çok seven birinin olduğunu gösterir. Bu kişiyi tanımanıza rağmen ona yüz vermediğinize işaret eder. Fakat en sonunda size yapacağı muhteşem bir sürprizle ona aşık olacağınıza yorumlanır.

Kahve falında kalp ve bebek görmek, hamile kalmak için çok uğraşlar verdiğinize, üç vakte kadar bununla ilgili güzel bir haber alacağınıza yorumlanır. Ayrıca mutluluğunuzu ikiz bebeklerle tamamlayacağınıza delalet eder. Herkesten güçlü ve cesaretli olduğunuza, kişiliğinizden hiçbir zaman ödün vermediğinize işaret eder. Ayrıca iyi niyetinizden dolayı etrafınızdakilerin bu huyunuzu çok fazla suistimal ettiğine tabir edilir. Çalışma hayatınızda yaşayacağınız bir takım aksiliklerin üstesinden gelmek için sizlere birinin yardımcı olacağını gösterir. Bunun yanı sıra canınızı küçük problemlere karşı sıkmamanız gerektiğini söylemeye çalışmaktadır.

Kahve falında kalp yanında ay veya dolunay oluşmuşsa, bunun anlamı eşinizle ya da sevgilinizle aşkınızın tekrardan alevleneceğine ve tutkulu bir aşk yaşayacağınıza işaret eder. Bir diğer taraftan da yakalamış olduğunuz bu aşkı kaybetmemek için kendinizden biraz ödün vermeniz gerektiğini uyarır.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, haneden birine kısmet geliyor. Fakat haneden kime geliyorsa onun kalbinde başkası yatıyor olabilir. İstemeyecek bu kısmeti ve sorunlar da çıkabilir. Sonradan bir pişmanlık yaşayacak olması da mümkündür.

YORUMLAR

  1. Özge Arıkan dedi ki:

    Falımda büyük kalp çıktı ne anlama geliyor acaba