Kahve Falında Kuş Kafası Görmek

Kahve falında kuş kafası görmek, bazı insanlardan duyacağın leylere hemen kanmaman yönünde seni uyarır. Her haber doğru olmayabilir. Ya da sizin kulağınıza gelene kadar değişebilir. Özellikle senin hayatında olan insanlar her ne kadar çok zeki olarak kendilerini sana gösteriyor olsalar bile öyle olmayabilir. Aslında bu kişilerin bir hayli cahil ve pek bir şeyler bilmediklerine de işaret etmektedir.

Seni son zamanlarda çok zora sokan insanlara sen de bir türlü kırılmasınlar diye hayır diyemiyor olabilirsin. Ancak bundan dolayı da onları üzmemek için her an kendin üzülmeyi de tercih etmen yanlış bir harekettir. Hayatından kısa süre önce çıkmayı tercih eden eski sevgilinin de aslında çevrende yer alan insanlardan bir hayli rahatsız olmasından dolayı seni delice severken gitmesine de işaret etmektedir. Sen de onu bu kadar çok seviyorken, keşke hayatında bu kadar gereksiz olan insanları sana karşı yapılan uyarıları dikkate alsaydın. Pişman olabilirsin.

Eğer zamanında uyarıları dikkate alarak onu hayatından çıkarmayı tercih etseydin, işte şimdi ondan böyle uzaklarda kalmak yerine hala mutlu bir şekilde ilişkine devam edebiliyor olurdun. Sen de eğer kısa süre içerisinde bu duruma bir çözüm yolu da bulmayı tercih edersen hayırlı olur. İşte o zaman seni deli gibi seven sevgilin ile de tekrar bir araya gelebilirsin.

Falda kuş kafası görmek, aynı zamanda kısa süre içerisinde öyle kararlar alacaksın ki herkes şaşıracak demektir. Bu kararların ile hayatında her ne kadar gereksiz olan insan varsa, kısa süre içerisinde hayatından çıkıp gidecek olduklarına da yorumlanır. Ayrıca bu durumun sonunda sadece kazanan sen olacağına da emin olabilirsin. Kararların seni pişman etmeyecek.

YORUMLAR

 1. YASİn DEMİr dedi ki:

  Kahve falında büyük kuşun üzerinde at görmek.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir yolculuğa çıkmak ve gönülden dilediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır.

 2. ece dedi ki:

  kızgın kuş kafası görmek???