Kahve Falında Kral Tacı Görmek

Kahve falında kral tacı görmek, yakında duyacağınız şeyler karşısında çok sevinmek ve mutlu olmak demektir. Bu sembol kısa süre içerisinde sana gelecek olan bir haberi işaret eder. Sen her ne kadar ilk başta bu haberin senin için oldukça iyi olan yönlerini görmek yerine daha çok ön yargı ile yaklaşmayı tercih ediyor olabilirsin. Bundan dolayı kısa süreli de olsa ellerin arasından kaçırabilirsin.

Eğer bir an önce kendine gelmeyi tercih edersen, işte bu sefer ellerin arasından kaçmadan en güzel olaylara sahip olacaksın. Bunun için de sevdiklerine danışman yardımcı olacaktır. Her şey senin için öyle güzel ve yolunda bir şekilde ilerliyor. Bu sebeple sen de göreceksin ki işte hayatın en güzel anları sana gelecek.

O gelmek üzere olan havadis, beyaz atlı prensin de olabilir. Bekar bir kızın falında bu sembol çıkarsa, bu kişi seni öyle bir sevecek ki hem senden iki tane çocuk isteyecek hem de en az çocukları kadar da seni çok sevecek olduğunu da göstermektedir. Çok mutlu bir yuva kurabilir, sevdiğiniz ile mutlu bir ailenin temellerini atabilirsiniz.

Falda kral tacı görmek, aynı zamanda senin için her iyi olan şeyin negatif yönlerini görerek hayatını on göre yaşamayı tercih etmenin yanlış olması demektir. Bunun yerine daha çok mutlu olan yönlerini görmeyi tercih etmelisin. Ayrıca her anı mutlu bir şekilde yaşamayı tercih etmen gerekiyor olduğunu da gösterir.

Bu ara yapacak olduğun bir şey ile oldukça üzülebilirsin. Ancak her ne kadar çok ağlayacak olsan bile gülerek kayıp ettiğin şeyleri pek de ağlayarak geri kazanamayacak olduğun için sen de çaba sarf etmeyi daha çok tercih etmelisin. Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde gerginliklerden uzak durmalısın.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status